net 25
19 lipca 2023 Redakcja Bieganie.pl Newsy

Trwają zapisy na Bridgestone Sztafetę Maratońską! Zbierzcie zespół i przebiegnijcie królewski dystans razem z uczestnikami Wielkiego Biegu!

24 września będzie prawdziwym sportowym świętem! Tego dnia wystartuje 45. Nationale-Nederlanden Maraton Warszawski, a także biegi towarzyszące – wśród nich Bridgestone Sztafeta Maratońska. Trwają zapisy na ten bieg – zbierz trzyosobowy zespół składający się z przyjaciół, rodziny czy kolegów i koleżanek z pracy, aby podzielić między siebie dystans maratonu i osiągnąć wspólny sukces.

Świetna okazja do integracji

Bridgestone Sztafeta Maratońska to przede wszystkim świetna okazja do zacieśniania więzi. Jeżeli chciałbyś poczuć atmosferę wielkiego biegu, jakim jest 45. Nationale-Nederlanden Maraton Warszawski razem ze znajomymi czy rodziną wystarczy, że skompletujesz swój team. Trzyosobowe zespoły pokonają wspólnymi siłami królewski dystans 42 195 m. Pierwszy z zawodników będzie miał przed sobą około 10 km, kolejny około 18 km a ostatni około 14 km. Nic tak nie cieszy jak zwycięstwo i osiąganie założonych celów z najbliższymi osobami.

– Sztafeta to szansa na integrację, to świetna zabawa i porządny sportowy wkład, który ma realny wpływ na finalny wynik całej drużyny. Od lat przekonujemy się, że bieganie drużynowe budzi duże emocje i zacieśnia więzi. Podzielenie dystansu królewskiego na trzy części to okazja dla wszystkich, którzy nie decydują się na udział w Maratonie, na poczucie atmosfery Wielkiego Biegu i zaznanie sportowych emocji z najwyższej półki.mówi Magda Skrocka z Fundacji „Maraton Warszawski”.

KV 1 1080x1350 1

Poczuj atmosferę dużej imprezy

Zawodnicy Bridgestone Sztafety Maratońskiej wystartują i finiszują na wspólnej z maratończykami trasie. Start biegu nastąpi spod Pałacu Kultury i Nauki, pierwsze i ostatnie kilometry trasy będą wiodły przez ścisłe centrum Warszawy. Po drodze biegacze będą mijać wiele popularnych miejsc a także nieodwiedzanych dotąd zakątków stolicy, takich jak na przykład Fort Radiowo. Strefy zmian zostaną zlokalizowane w punktach, z których w łatwy sposób można przedostać się na metę, by celebrować wspólne zwycięstwo – przy stacjach metra. Wszyscy uczestnicy po zakończeniu swojego odcinka, otrzymają pamiątkowy medal.

Jako Fundacja „Maraton Warszawski” doskonale wiemy, że bieganie zespołowe znacznie wpływa na poprawę relacji pomiędzy rodziną, przyjaciółmi czy współpracownikami. Dlatego zachęcamy do zebrania trzyosobowej drużyny i wzięcia udziału w Bridgestone Sztafecie Maratońskiej. To świetna okazja dla wszystkich, którzy wolą krótsze niż maraton biegi lub robią sobie przerwę od długich dystansów. Uczestnicy będą mogli przy okazji poczuć na własnej skórze atmosferę dużej imprezy jaką jest 45. Nationale-Nederlanden Maraton Warszawski – mówi Magda Skrocka.

Ty też możesz pomóc

Jednym ze sposobów zapisania się listę startową Bridgestone Sztafety Maratońskiej jest akcja dobroczynna #BiegamDobrze. Wybierając ścieżkę charytatywną można wesprzeć jedną z wybranych przez siebie fundacji dobroczynnych i otrzymać pakiet w prezencie. Jak to działa? Wystarczy założyć wirtualną zbiórkę dla swojej drużyny i zachęcając znajomych i bliskich do wpłaty gromadzić środki na wybrany cel. Po uzbieraniu kwoty minimalnej wynoszącej 750 zł team otrzymuje pakiet startowy, wyjątkowe pomarańczowe numery z logiem wspieranej organizacji oraz gadżety. W słusznej sprawie biegnie się lżej!

O Bridgestone – sponsorze tytularnym Sztafety

Bridgestone jest wiodącym producent opon i wyrobów z gumy oraz dostawcą rozwiązań w zakresie zrównoważonej mobilności. Koncern powstał w Japonii w 1931 roku. Obecnie należy do niego 180 fabryk i centrów badawczo-rozwojowych oraz zatrudnia ponad 138.000 pracowników na całym świecie. Bridgestone od 2014 roku jest Globalnym Partnerem Międzynarodowego Komitetu Olimpijskiego.

MrQeVVoo

– W oczekiwaniu na sportowe emocje podczas Igrzysk Olimpijskich w Paryżu w 2024 roku, Bridgestone wspiera nie tylko profesjonalnych sportowców, ale także wszystkich miłośników sportu, którzy dążą do osiągnięcia swoich celów. Cele Bridgestone pokrywają się z ideami Ruchu Olimpijskiego, według którego misją sportu jest wspieranie zrównoważonego rozwoju ludzkości, promowanie pokoju i stanie na straży ludzkiej godności mówi Marek Plawgo, koordynator kampanii Olimpijskiej Bridgestone.

Skompletuj swój zespół i weź udział w imprezie

Zapisy na Bridgestone Sztafetę Maratońską trwają! Rejestrować można się przez całe lato – formularz zostanie zamknięty 18 września. Koszt udziału całej drużyny to 300 złotych.

Już teraz na liście jest ponad trzydzieści zespołów, a dodatkowo aż dziesięć ekip zdecydowało się na ścieżkę charytatywną. Zbierzcie swój trzyosobowy team i sięgnijcie po wspólny sukces. Trasa, start oraz meta biegu jest wspólna z maratońską. Możecie sprawdzić jej przebieg na: https://nnmaratonwarszawski.com/trasa

Do zobaczenia na Placu Defilad w ostatnią niedzielę września!

Więcej szczegółowych informacji: https://nnmaratonwarszawski.com/sztafeta-maratonska/

Zapisy: https://rejestracja.maratonwarszawski.com

Bądź na bieżąco
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments