600 LODZ
19 lipca 2023 Redakcja Bieganie.pl Sport

Biegusiem na 600 urodziny Łodzi!

Wszyscy uzależnieni od adrenaliny powinni zapisać w kalendarzach ten termin. 28–30 lipca Łódź świętuje 600-lecie, podczas którego nadmiar emocji, związanych choćby z przyjazdem Toma Odella i Franza Ferdinanda, można… wybiegać.

Oficjalny bieg z okazji 600 Urodzin Łodzi rozpocznie się 30 lipca o godz. 11 w parku na Zdrowiu (Konstantynowska 3/5). Uczestnicy będą mieli do pokonania 5 km. Najszybsi biegacze dostaną nagrody z rąk Kamila Stocha.

Wszyscy, którzy chcieliby sportowego ducha tchnąć już w najmłodszych i zaszczepić w dzieciach miłość do aktywności, mogą się wybrać dzień wcześniej – 29 lipca – na piknik rodzinny na stadionie Rudzkiego Klubu Sportowego (ul. Rudzka 37). Impreza zacznie się o godz. 11 i potrwa do godz. 15, a podczas niej dzieci będą miały szansę zjechać z dmuchanej zjeżdżalni Avengers, pokonać tor przeszkód Fortnite, zagrać w Bubble Footbal, wziąć udział w biegu na 100 m i 400 m z pomiarem czasu i spróbować sił w skoku w dal i rzutach piłeczką palantową albo boksie – pod okiem trenera.

600 Urodziny Łodzi zapowiadają się jako epickie wydarzenie. Na Summer Łódź Festival czeka nas ponad 30 koncertów na czterech scenach oraz mnóstwo dodatkowych atrakcji, m.in.: bezpłatne wycieczki double deckerem, spacery po zrewitalizowanej Łodzi, urodzinowa oferta kulinarna czy moc atrakcji na ulicy Piotrkowskiej.

A wszystko to zupełnie za darmo, tego weekendu po prostu nie można przegapić!

Więcej informacji o urodzinowych atrakcjach znajdziesz tutaj: https://lodz.pl/600

Bądź na bieżąco
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments