Boston Maraton
11 lipca 2024 Redakcja Bieganie.pl Newsy

Polski Tour Operator RAZ EVENT Marathon niebawem wystartuje z zapisami na Boston Marathon

Wielka wiadomość dla wszystkich miłośników biegów długodystansowych! Polski tour operator RAZ EVENT Marathon właśnie został oficjalnym przedstawicielem i sprzedawcą pakietów na kolejny z prestiżowych World Marathon Majors – Boston Marathon

Do tej pory RAZ EVENT Marathon był autoryzowanym tour operatorem dla TCS New York City Marathon, BMW BERLIN-MARATHON, TCS London Marathon oraz Bank of America Chicago Marathon. Teraz do tej elitarnej grupy dołącza również Boston, co oznacza, że polscy biegacze będą mieli gwarantowane numery startowe na ten legendarny bieg.

Dzięki temu partnerstwu, polscy biegacze będą mogli spełniać swoje marzenia o uczestnictwie w jednym z najbardziej znanych maratonów na świecie. Gwarantowane numery startowe na Boston Marathon będą dostępne w Polsce, co jest wyjątkową okazją dla wszystkich zapalonych biegaczy.

Więcej szczegółów dotyczących rejestracji i oferty pojawi się już w lipcu.

O firmie RAZ EVENT Marathon

RAZ EVENT Marathon to firma, która zrodziła się z pasji do sportu, a w szczególności do biegania. Historia firmy rozpoczęła się od spełnienia wielkiego marzenia – pierwszego startu w New York City Marathon w 2001 roku. Od tego momentu, RAZ EVENT Marathon nieustannie dąży do realizacji wyznaczonych celów, zapewniając biegaczom z Polski możliwość uczestnictwa w najbardziej prestiżowych maratonach na świecie.

RAZ EVENT Marathon jest autoryzowanym tour operatorem następujących maratonów:

  • TCS New York City Marathon
  • BMW BERLIN-MARATHON
  • TCS London Marathon
  • Bank of America Chicago Marathon
  • Valencia Marathon
  • Paris Marathon
  • Sydney Marathon
  • Rio de Janeiro Marathon
Bądź na bieżąco
Powiadom o
guest
4 komentarzy
najstarszy
najnowszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
Marcus
Marcus
1 dzień temu

Przecież to i tak rozejdzie się samo bez tej nachalnej reklamy firmy p. Roberta

Przemek
Przemek
1 dzień temu
Reply to  Marcus

To chyba dobrze 😎 Jestem szczerze przekonany, że mocno kibicujesz firmie RAZ Event, która pomaga spełniać marzenia wielu maratończyków. Firma p. Roberta robi super robotę!

Radek
Radek
13 godzin temu
Reply to  Przemek

Ja nie . Uważam, że to jest słabe, że jak masz kasę to możesz wszystko. I teraz żeby nie było – stać mnie na wyjazd z nimi, ale wolę sobie to wywalczyć czasem. I uważam, że Londyn bez kwalifikacji czasowych dla osób spoza UK to żenada i przejaw żenującej postawy kolonialnej.

Ron
Ron
18 godzin temu
Reply to  Marcus

Hemoroidy się odnowiły,…🤔. ?