BMW Berlin Marathon
12 października 2023 Redakcja Bieganie.pl Newsy

Półmaraton w Berlinie dołącza do serii SuperHalfs


Od kilku lat w Europie organizowany jest cykl półmaratonów SuperHalfs. W przyszłym roku do serii dołączy wyścig w Berlinie.

Ze stolicą Niemiec seria liczy sześć wyścigów: Lizbona (10 marca), Praga (6 kwietnia), Berlin (7 kwietnia), Kopenhaga (15 września), Cardiff (6 października) i Walencja (27 października):

Cieszymy się, że możemy dołączyć do serii SuperHalfs wraz z Generali Berlin Half Marathon i powitać biegaczy z całej Europy, aby doświadczyli wyjątkowego uroku stolicy Niemiec. Ta współpraca stworzy jeszcze bardziej niezapomniane wrażenia z wyścigu i sprawi, że nasze ukochane wydarzenie dotrze do globalnej publiczności – mówią dyrektorzy zarządzający grupą SCC Events, Christian Jost i Jürgen Lock.

Dyrektor zarządzający SuperHalfs, Sašo Belovski, dodaje:

Naszym celem w SuperHalfs zawsze było stawianie przed biegaczami wyzwań i inspirowanie ich do osiągania najlepszych wyników podczas odkrywania jednych z najbardziej urzekających miast w Europie. Z radością witamy Generali Berlin Half Marathon w rodzinie SuperHalfs, oferując biegaczom jeszcze bardziej zróżnicowane i satysfakcjonujące doświadczenie. Dzięki sześciu wyjątkowym wyścigom wierzymy, że to rozszerzenie rozpali jeszcze większą pasję do tego sportu.

Więcej o serii SuperHalfs przeczytacie TUTAJ.

Bądź na bieżąco
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments