12 września 2023 Redakcja Bieganie.pl Newsy

Medale 45. Nationale-Nederlanden Maratonu Warszawskiego


Już 6 tysięcy osób znajduje się na liście 45. Nationale-Nederlanden Maratonu Warszawskiego! W Nice To Fit You Warszawskiej Dysze udział zadeklarowało już ponad 3 tysiące biegaczy i biegaczek, a do Bridgestone Sztafecie Maratońskiej  zgłosiło się 123 drużyny. Wszyscy na mecie otrzymają piękne, pamiątkowe medale!

Pamiątkowe medale

Zaprezentowano medale, które zawisną na szyjach wszystkich finiszerów biegów rozgrywanych 24 września – 45. Nationale-Nederlanden Maratonu Warszawskiego, Nice To Fit You Warszawskiej Dychy i Bridgestone Sztafety Maratońskiej. Nadchodzi wspaniałe wydarzenie pełne sportowych emocji. Medale motywem nawiązują do Warszawy, przedstawiają jej architekturę. Będą świetną pamiątką dla uczestników biegów.

45.NNMW PL PREZENTACJA MEDALU 1200x1200px

– Medal jubileuszowego 45. Nationale-Nederlanden Maratonu Warszawskiego to symbol długich przygotowań oraz wysiłku każdego zawodnika i każdej zawodniczki. Po raz pierwszy w historii bieg rozpocznie się i zakończy przy Placu Defilad, w samym centrum Warszawy, do czego nawiązuje piękny projekt medalu. Mam nadzieję, że to wyjątkowe trofeum będzie miłą pamiątką, przypominającą o niesamowitej przygodzie, jaką jest udział w maratonie –mówi Marta Maszewska-Danielewicz, dyrektorka ds. komunikacji marketingowej i marki w Nationale-Nederlanden.

Oprócz królewskiego dystansu chętni mogą zmierzyć się z bardziej dostępnym i krótszym – biegiem na 10 kilometrów. Nice To Fit You Warszawska Dycha to bieg idealny dla początkujących biegaczy, którzy marzą o tym, by poczuć emocje Wielkiego Biegu. Nowa, widowiskowa trasa przyciąga tych, którzy kolekcjonują biegowe wspomnienia z tras i lubią napawać się widokami w stolicy.

NTFY10 MEDAL PL 1200x1200px

– Każdy kto podejmuje próbę biegu na 10 kilometrów wygrywa już na starcie – zdrowie i dobrą formę, bo przecież takiego dystansu nie przebiega się bez uprzedniego przygotowania. Jako marka każdego dnia motywujemy naszych klientów do zdrowego trybu życia i wysiłku fizycznego, dlatego wiem, że potrafimy to robić dobrze. Cieszymy się, że już dziś mamy aż tylu chętnych zapisanych na nasz bieg – to będzie dla nas wielka satysfakcja zobaczyć na ich szyjach medale ukończenia biegu Nice To Fit You Warszawskiej Dychydodaje Sylwia Ramos-Wójcik Brand Manager Nice To Fit You.

Coraz więcej osób na listach startowych

6 tysięcy uczestników Wielkiego Biegu, 3 tysiące uczestników Dychy i 120 trzyosobowych zespołów sztafetowych – zainteresowanie bieganiem w ostatni weekend września rośnie!

Ponad sto drużyn jest już na liście startowej Bridgestone Sztafety Maratońskiej – to wspaniałe wieści! Cieszę się, że tak licznie staniemy na starcie razem z maratończykami. W tym biegu wyjątkowe jest poczucie współpracy – strefy zmian budzą wiele emocji i wręcz tętnią życiem. Gdy pałeczkę przejmie kolejna zmiana sztafety z biegacza stajemy się kibicem własnego teamu. Mamy jeden cel! Już z medalem na szyi oczekiwać będę finiszu pozostałych zawodników. Razem z drużyną Bridgestone odliczamy do 24 września! – mówi Marek Plawgo, koordynator kampanii Olimpijskiej Bridgestone.

Atrakcje dla całych rodzin – czekamy na kibiców

Nie tylko medale i wyjątkowe oprawy biegów przyciągają do uczestnictwa w wydarzeniu – ostatni weekend września będzie świętem dla Warszawiaków. Miasteczko Maratońskie, które stanie pod Pałacem Kultury i Nauki będzie miejscem, w którym miło czas spędzą całe rodziny. Masa atrakcji dla dzieci, strefa gastronomiczna, konkursy i strefy odpoczynku a także EXPO przy Biurze Zawodów – zapraszamy biegaczy i kibiców na największe biegowe święto w Polsce. Przyjdźcie, odbierzcie darmowe gadżety do kibicowania, spędźcie czas przy stoiskach edukacyjnych w Miasteczku i napawajcie się atmosferą Wielkiego Biegu – już po raz 45!

Zapisy na wydarzenie cały czas trwają! Dostępne dla chętnych są trzy biegi dla dorosłych – rozgrywane w niedzielę oraz biegi dla dzieci i młodzieży – rozgrywane w sobotę, 23 września. Zapraszamy!

Zapisy trwają – strona rejestracji >>>

Nationale-Nederlanden Mini Maraton – szczegóły >>>

Źródło: informacja prasowa

Bądź na bieżąco
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments