14 września 2022 Redakcja Bieganie.pl Newsy

Konsultacje z ekspertami wsparciem dla zdrowia i ruchu


Japońska marka ponownie aktywuje Centrum Biegowe ASICS – cykl wirtualnych, bezpłatnych spotkań z ekspertami. Dedykowana platforma jest miejscem, w którym można zdobyć niezbędną wiedzę, potrzebną do świadomego uprawiania sportu, a także przygotować się między innymi do outdoorowej aktywności fizycznej w wymagającym okresie jesiennym.

Centrum Biegowe ASICS wpisuje się w filozofię założycielską marki – Sound Mind Sound Body, czyli „w zdrowym ciele, zdrowy duch”. Holistyczne podejście do sportu uwzględnia kluczowe obszary z perspektywy biegaczy – fizjoterapia, dieta, regeneracja, trening, a także dobór obuwia pod kątem indywidualnych potrzeb i preferencji.

W Centrum Biegowym ASICS można umówić się na bezpłatną, indywidualną konsultację z fizjoterapeutą, dietetykiem oraz specjalistą produktowym. Spotkania online z ekspertami odbędą się w okresie 13-22 września br. Na spotkania można zapisać się poprzez stronę www.centrumbiegoweasics.pl.

Eksperci Centrum Biegowego ASICS

Monika Czyż-Cupryś
Swoje pierwsze buty biegowe założyłam siedem lat temu i choć początkowo była to trudna miłość z długimi przerwami, to ostatecznie trzy lata temu przepadłam zakochana w niej po uszy! Na co dzień spełniam się jako dietetyk, pomagając innym zarówno żyć zdrowiej, jak i osiągać coraz lepsze wyniki sportowe. Poza pasją do aktywności fizycznej i dietetyki – kocham podróże. Bieganie, zachód słońca i lokalne jedzenie w każdym nowym miejscu to mój must have!

Łukasz Kłos
Studia na Akademii Wychowania Fizycznego ściągnęły mnie z Mazur do Warszawy i tak już zostałem. Przygoda z bieganiem również zaczęła się od przygotowań do egzaminów na studia. Jestem fizjoterapeutą, terapeutą manualnym i jest to moją pasją, tak jak bieganie. Okazuje się, że łączą się idealnie – rozumiem swoich pacjentów-biegaczy w 100%, znam ich problemy, wiem jak powstają. O fizjoterapii i bieganiu mogę rozmawiać godzinami. Mówią, że jestem pogodny i komunikatywny.

Bartłomiej Kusiak
Brand Trainer marki ASICS. Prawdziwy pasjonat sportu, który sportową ciekawość zaspokaja między innymi pracując blisko produktów technologicznych ASICS. Po pracy aktywnie spędzam każdą wolną chwilę, nie jestem zwolennikiem lenistwa.

Kacper Kościelniak
Zapalony miłośnik biegów górskich – trener i biegacz. W przeszłości trenowałem biegi narciarskie, dziś robię to dla przyjemności w myśl hasła – „w zdrowym ciele, zdrowy duch”. Bieganie jest dla mnie najlepszą formą samodyscypliny, a zarazem daje mi poczucie wolności i spełnienia. Kocham podróże, gry komputerowe i planszowe, a także muzykę lat 80.

Możliwość komentowania została wyłączona.