koszulkawlochy
25 października 2022 Redakcja Bieganie.pl Newsy

Bieg 5 MIL – Bieg Dzielnicy Włochy wystartuje już 6 listopada


Rada i Zarząd Dzielnicy Włochy m.st. Warszawy zapraszają serdecznie Mieszkańców na wydarzenie sportowe, które odbędzie się 6 listopada na terenie Dzielnicy. Rywalizacja odbędzie się na nietypowym, 5-milowym dystansie (ok. 8 kilometrów) – taka odległość dzieli Urząd Dzielnicy Włochy (start) od Parku ze Stawem Koziorożca, gdzie zaplanowana jest meta. Limit uczestników to 600 osób, a limit czasu – 70 minut.

Biegacze wystartują przy Urzędzie Dzielnicy Włochy 6 listopada o 11.00. Wyjątkowa zarówno pod względem dystansu jak i liczby zakrętów trasa poprowadzi uczestników przez ulice i uliczki Dzielnicy, by  zakończyć się przy malowniczym Stawie Koziorożca.  Taka trasa to dobra okazja dla tych co przed ostrym ściganiem lubią mieć wszystko dobrze zaplanowane – umiejętność “brania zakrętów” i pewność co do przebiegu trasy pomoże ukraść cenne sekundy walczącym o podium. Kto nie widzi siebie w czołówce, będzie miał okazję spędzić aktywnie czas, dbając o swoją formę i zwiedzając Dzielnicę Włochy od podszewki

Gorąco zapraszamy mieszkańców do kibicowania uczestnikom, a wszystkich chętnych do włączenia się do wolontariatu (organizator zapewnia zaświadczenia dla szkoły)

Zapisy otwarte!

Aby wziąć udział w biegu, należy dokonać rejestracji online na stronie: https://b4sportonline.pl/bieg_dzielnicy_wlochy/. Opłata startowa wynosi 50 zł (w dniu wydarzenia 60 zł), natomiast osoby powyżej 70. roku życia i starsze oraz osoby niepełnoletnie są również zwolnione z opłat. W pakiecie startowym wszyscy uczestnicy otrzymają koszulkę techniczną i imienny numer startowy, a na mecie pamiątkowy medal i wodę. Organizator zapewnia depozyt i przebieralnie.

Organizatorem wydarzenia jest Urząd Dzielnicy Włochy m.st. Warszawy, a wykonawcą Fundacja Run Vegan.

5 MIL. Bieg dzielnicy Włochy

Info w pigułce: „5 MIL. Bieg dzielnicy Włochy”

06.11.2022, 11.00,  Warszawa-Włochy

  • Rejestracja, regulamin, trasa: https://b4sportonline.pl/bieg_dzielnicy_wlochy/
  • Dystans: 5 mil (ok. 8 km)
  • Limit czasu: 70 minut
  • Opłata startowa: 50 zł, w biurze zawodów: 60 zł
  • W pakiecie: imienny numer startowy, chip do pomiaru czasu, koszulka techniczna, medal
  • Start/ Meta: Urząd Dzielnicy Włochy m.st. Warszawy, Aleja Krakowska 257
  • Trasa: asfalt i 2 krótkie odcinki szutrowe
  • Klasyfikacje: OPEN K/M, kategorie wiekowe, kategorie wiekowe nie dublują się z OPEN
  • Nagrody: dla I-III miejsc puchary/statuetki i upominki rzeczowe.

Możliwość komentowania została wyłączona.