26 listopada 2012 Redakcja Bieganie.pl Lifestyle

Wysłuchaj Grassa i Topy


Już wkrótce w sprzedaży pojawi się książka „Trzy mądre małpy” Łukasza Grassa w wersji do słuchania. Ten audiobook zapoczątkuje cykl zwany „Audiobiblioteką sportowca” wydawnictwa Ateria.

Do tej pory nie powstał w Polsce żaden audiobook przeznaczony stricte dla sportowców. Jednak niedługo się to zmieni. Projekt „Audiobiblioteka sportowca” skierowany jest do osób aktywnych, które nie zawsze mogą znaleźć trochę wolnego czasu na czytanie. Książki w wersji audio mogą być idealną alternatywą dla muzyki podczas ćwiczeń na siłowni.

Jako pierwsza została nagrana książka „Trzy mądre małpy” Łukasza Grassa. Wybór wydaje się trafiony. Wprawdzie ten znany dziennikarz zajmuje się triathlonem, jednak nie tylko triathloniści znajdą w tej publikacji coś dla siebie. „Trzy mądre małpy” to przede wszystkim osobisty dziennik o tym, jak podnieść się z kanapy i zrobić coś dla swojego zdrowia. Dlatego też motywację może w niej znaleźć każdy, kto jej szuka.

Audiobook nie mógłby odnieść sukcesu bez odpowiedniego lektora. W tym wypadku, z historią Łukasza Grassa zapoznaje słuchacza znakomity aktor, Bartłomiej Topa. Jego udział jest tym bardziej uzasadniony, ponieważ Topa sam jest triathlonistą.  Dzięki temu na jakość audiobooka wpływają nie tylko jego umiejętności aktorskie, ale również znajomość tematu.

Audiobook „Trzy mądre małpy” będzie dostępny w wersji CD w serwisie Audiobook.pl oraz pliku mp3 do pobrania ze strony WWW i aplikacji mobilnych (iOS i Android) dzięki platformie Audeo.pl. Wiele możliwości odsłuchu to dodatkowy atut dla sportowców – książkę można mieć zawsze przy sobie i odsłuchiwać w dowolnym czasie, czy miejscu.

ksiazka900

Możliwość komentowania została wyłączona.