18 maja 2010 Redakcja Bieganie.pl Lifestyle

Wyprawa biegowa z Rafałem Wójcikiem – relacja z Łodzi


arturowek_timex.jpg

15 maja na terenie Lasu Łagiewnickiego w Łodzi odbyła się pierwsza wyprawa biegowa z Rafałem Wójcikiem, ambasadorem marki Timex w Polsce. Pomimo padającego deszczu, wzięło w niej udział 25 biegaczy.

Uczestnicy wyprawy mieli do pokonania dwie 15-kilometrowe pętle, wiodące po leśnym terenie. Większość biegaczy odłączyła się po pierwszej z nich, jednak pięciu najwytrwalszych zawodników zdecydowało się przebiec z Rafałem Wójcikiem pełny dystans.

Sądząc po uśmiechniętych twarzach uczestników, pomysł wypraw biegowych przypadł im do gustu. Zgodnie twierdzili, że jest to wyjątkowa okazja, aby na spokojnie zamienić parę słów z tak uznanym zawodnikiem, jak Rafał Wójcik i otrzymać przy tej okazji kilka cennych porad treningowych.

Zdj cie081

Część przybyłych biegaczy miała możliwość przetestowania podczas biegu pulsometrów z serii Timex Ironman. Wszyscy ocenili je bardzo wysoko, dziwiąc się niekiedy precyzji pomiaru urządzeń.

Na koniec, wszyscy uczestnicy otrzymali specjalną, limitowaną broszurę biegową Timex. Odbyło się także losowanie zegarka Timex, a szczęśliwym zwycięzcą okazał się Janusz Pietrasiak z Łodzi.

wojcik 1

Zapraszamy na kolejne wyprawy do Poznania, Gdańska, Krakowa i Warszawy. Wśród wszystkich uczestników wypraw rozlosowana zostanie nagroda specjalna – darmowy wyjazd na Budapest Marathon 2011!

logo maraton

Gospodarzem Wyprawy Biegowej w Łodzi był Klub Biegacza Arturówek.