New Balance 1080v12
 
30 marca 2012 Redakcja Bieganie.pl Lifestyle

Rusza program o bieganiu w Canal+


14 kwietnia Canal+ Sport rozpoczyna emisję nowego programu autorskiego – "O co biega?", który poprowadzi Marcin Rosłoń, dziennikarz Canal+, były piłkarz i pasjonat biegania.

Magazyn o bieganiu "O co biega?" będzie emitowany na antenie Canal+ Sport w co drugą sobotę, o godz. 12:30. – Dla wielu osób bieganie to nie tylko sport czy aktywna forma spędzania czasu, ale prawdziwy styl życia. Programem "O co biega?" wprowadzamy, na antenę Canal+ Sport kolejną, nową dyscyplinę w tym roku, po turniejach tenisowych i galach MMA – mówi Tomasz Smokowski, Dyrektor ds. Sportu spółki Canal+ Cyfrowy.

Program "O co biega??" wypełnią nowinki oraz praktyczne porady dla osób, które uprawiają bieganie rekreacyjnie, półprofesjonalnie, zawodowo lub dopiero chcą zacząć swoją przygodę z tą formą aktywności sportowej.

– Amatorów będziemy zachęcać do zdrowego uprawiania tego sportu, a osobom o większym doświadczeniu udzielać wielu przydatnych wskazówek, z których będą mogli skorzystać na trasach biegowych – wyjaśnia prowadzący, Marcin Rosłoń. Wraz z ekspertami będzie podpowiadał jak przygotować się do biegania amatorskiego i zawodowego, jak dobrać odpowiedni sprzęt lub przygotować się do maratonu. Nie zabraknie ciekawostek i rozmów ze sportowcami oraz celebrytami, którzy opowiedzą o swojej pasji do biegania.