17 października 2015 Redakcja Bieganie.pl Lifestyle

Głosujcie na film Kuby Krause


Kilka dni temu informowaliśmy was, że nasz redakcyjny kolega, Kuba Krause, bierze udział w konkursie #SuuntoTraverse. Dzięki waszej pomocy Kubie udało się zakwalifikować do finałowej szóstki. Teraz, aby móc cieszyć się z wygranej, musi wygrać w głosowaniu internautów. 

Przypomnijmy, że Konkurs Suunto Dream Traverse polega na filmowym przedstawieniu swojego „wymarzonego trawersu”. Organizatorzy rozumieją to jako fizyczne wyzwanie w górach, jak również jako wyzwanie mentalne, starcie z własnymi ograniczeniami, strachem, wyjście w nieznane, poza strefę komfortu. 

W pierwszej fazie konkursu wziąć mógł udział każdy kto w określonym terminie przesłał do organizatorów swój krótki filmik. W drugim etapie bierze udział już tylko 6 filmów, które uzyskały największą liczbę wyświetleń lub zostały docenione przez jurorów. W tym gronie znalazł się świetny filmik Kuby Krause – naszego kolegi z redakcji bieganie.pl.

Wymarzonym trawersem Kuby jest bieg w górach na Maderze. Kuba opowiada o nim w filmiku zrealizowanym przy dużym udziale Piotra Bartkowiaka. Naprawdę warto go zobaczyć.

Dla osób nie znających angielskiego tłumaczenie tego co Kuba mówi podczas filmiku znajdziecie pod filmem w artykule: Kuba Krause startuje w konkursie #SuuntoTraverse.

Aby móc zagłosować na wyzwanie Kuby należy oddać swój głos na stronie konkursu. W tym celu odwiedźcie stronę http://www.suunto.com/, wybierzcie pozycję 3 (Do Things Always) i podajcie swoje dane kontaktowej (imię i adres e-mail). Głosowanie potrwa do 28 października.

Wśród osób biorących udział w konkursie rozlosowany zostanie zegarek Suunto Traverse, natomiast zwycięzca konkursu otrzyma 5 tys. Euro na pokrycie kosztów realizacji swojego wymarzonego trawersu, który musi zrealizować do 30 czerwca 2016.

Poza filmem Kuby w konkursie znalazło się 5 innych produkcji. Kilka z nich jest technicznie ciekawie zmontowanych, jednak to film naszego kolegi wydaje się w tym gronie najlepszy. Możecie to sami ocenić oglądając wszystkie konkursowe filmiki: http://www.suunto.com/.

Możliwość komentowania została wyłączona.