remington
19 grudnia 2022 Redakcja Bieganie.pl Lifestyle

Ekoprezent dla mężczyzny, który będzie go cieszyć przez lata


remington
Remington
Partner publikacji

Prezent, który przynosi oszczędności, jest ekologiczny oraz przydaje się każdego dnia? On naprawdę istnieje! To trymer Remington Omniblade Face and Body. Sprawdź, dlaczego warto sprezentować go bliskiemu facetowi!

1. Oszczędności

W dzisiejszych czasach oszczędności są w cenie. Dlatego warto postawić na produkty wielorazowego użytku. Weźmy pod lupę maszynkę jednorazową. Jej cena w popularnej drogerii rozpoczyna się od około 3 zł. W skali roku daje to wydatek sięgający od 366 zł (jeśli golimy się co trzeci dzień) do nawet 1095 zł (jeśli mężczyzna stawia na codzienną gładkość). To naprawdę sporo kasy! Remington Omniblade Face and Body kosztuje 219 zł. Matematyka przemawia sama za siebie – to nie zakup, a inwestycja. Zwłaszcza że ostrza mają gwarancję żywotności do 5 lat.

2. Ekologia

Jednorazowe maszynki to spory wydatek, a jeszcze więcej… śmieci! Facet, który goli się co trzy dni, potrzebuje aż 122 golarki rocznie. Ten, który sięga po nie codziennie – aż 365. A nawet więcej, jeśli stawia na pielęgnację całego ciała. Te wszystkie ilości trzeba wyprodukować i przetransportować, co znacznie zwiększa ślad węglowy. Nie wspominając o odpadach, które trafiają do mórz i oceanów, przez co mają katastrofalny wpływ na środowisko. Remington Omniblade Face and Body to przynajmniej 1825 dni bez kupowania jednorazowej maszynki lub żyletek!

3. Zastępuje kilka produktów

Jedna golarka do włosów, inna do brody i jeszcze dodatkowa do ciała. A do tego trymer do nosa i uszu. W końcu nikt nie lubi nieestetycznie wystających włosków. Trudno to wszystko zliczyć, a jeszcze trudniej pomieścić w szafce łazienkowej. Aż się chce zapytać – po co tego tyle, skoro Remington Omniblade Face and Body z sukcesem zastępuje wszystkie akcesoria. Jest uniwersalnym produktem – pozawala na golenie od stóp do głów. A robi to bardzo dokładnie – dzięki ostrzom z tłoczonej i szlifowanej stali tnie na długość zaledwie 0,15 mm. Bez zacięcia i bez ran, które tak mocno kojarzą się z jednorazówkami.

4. Nic więcej nie potrzeba

Pianki, żele, kosmetyki, pędzelki… To wszystko również ma negatywny wpływ na środowisko naturalne. A kiedy facet ma na wyposażeniu trymer Remington Omniblade Face and Body niczego więcej nie potrzebuje. Po prostu go włącza i może działać. A jeśli jest przyzwyczajony do golenia „na mokro” – nie ma problemu. Urządzenie jest w 100% wodoodporne. Warto dodać, że trymer jest bezprzewodowy. Na jednym ładowaniu działa aż 40 minut. Dzięki temu można go zabrać właściwie wszędzie, a w razie czego podładować przez USB lub tradycyjny kabel zasilania.

5. Spełni każdą potrzebę

Każdy facet jest inny i ma swój niepowtarzalny styl. Jeżeli obawiasz się, czy golarka wpisze się w jego oczekiwania i potrzeby – uspakajamy. Omniblade Face and Body ma całe mnóstwo nakładek, dlatego pozwoli każdemu facetowi być sobą po swojemu. W zestawie znajduje się główne ostrze (35 mm), ostrze do ciała (50 mm), grzebień do ciała oraz aż 4 grzebienie do zarostu (1, 2, 3, 5 mm). To czyni z niego prawdziwie wielofunkcyjny produkt, któremu niestraszne żadne zadanie. Tym samym możesz mieć pewność, że trymer Remington będzie idealnym prezentem dla każdego faceta.

Dowiedz się więcej o Omniblade Face and Body.

remington

Możliwość komentowania została wyłączona.