15 stycznia 2018 Redakcja Bieganie.pl Lifestyle

Dołącz do społeczności ASICS FrontRunner


Odpowiedz na wezwanie ASICS i dołącz do społeczności ASICS FrontRunner, która rozpoczyna poszukiwania nowych członków w prawie 30 krajach na całym świecie!

Rekrutacja startuje 15 stycznia.

ASICS FrontRunner rośnie w siłę. Od momentu powstania w Niemczech w 2011 roku, dzięki wsparciu ASICS, ta różnorodna społeczność dzieli się własnymi doświadczeniami, aby inspirować coraz więcej osób do biegania i poruszania się.

Członkowie ASICS FrontRunner promują ideę czerpania przyjemności z aktywności fizycznych i inspirowania ludzi, a także wspierania innych podczas ich podróży przez sportową codzienność.

Społeczność ASICS FrontRunner dzieli się swoją pasją, wiedzą, pozytywnym nastawieniem, przyjaźnią oraz codziennymi treningami. Robią to podczas zawodów, w drużynach biegowych oraz wśród lokalnej społeczności, działają także online, gdzie motywują swoją cyfrową społeczność. Dzięki zaangażowaniu w filozofię ASICS „Sound Mind Sound Body”, członkowie wygenerowali prawie 200 000 postów w 2017 roku, osiągając 46 milionów like’ów.

Ciągle rozwijający się globalny projekt powiększa swoje szeregi, aby z ponad 500 FrontRunnerów, powiększyć swój skład do 700. W tym roku do projektu dołączą też nowe kraje, w tym Brazylia, Dubaj i USA (Boston). Oprócz budowy nowych zespołów ASICS FrontRunner, istniejące dotąd rynki będą się rozrastać i wzmacniać obecny skład.

Siłę obecnego zespołu ASICS FrontRunner można mierzyć siłą różnorodności członków zespołu. Obejmuje ona mieszankę maratończyków, triathlonistów, biegaczy ultra, początkujących i tych, którzy po prostu biegają dla zabawy. Są róźnorodni pod względem wieku, statusu społecznego czy pochodzenia. Najważniejsze jednak, że wszyscy mają w sobie miłość do sportu i pełnię entuzjazmu do tego, co robią.

Bjorn Hamacher, wiceprezes ds. Marketingu EMEA, komentuje: "Społeczność ASICS FrontRunner skupia ludzi, którzy mają tę samą miłość i pasję do biegania. Chcemy być na czele, tworząc zaangażowaną społeczność, która pomoże im się rozwijać jako ludzie i biegacze. Nowa kampania marki ASICS "I MOVE ME" ma również na celu zbliżenie ludzi i zainspirowanie ich do tego, by byli zdrowi i szczęśliwi dzięki ruchowi. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu w pomaganiu ludziom, marka ASICS jest doskonale przygotowana do wyznaczania drogi do sukcesu. Naszym celem jest zbudowanie zróżnicowanej sieci biegaczy na całym świecie, otwarcie granic, dzielenie się doświadczeniami i opowiadanie swoich historii w mediach społecznościowych."

Aby zostać członkiem zespołu, każdy z kandydatów powinien wykazać silną pasję do biegania, chęć bycia częścią społeczności i dzielenia się swoją sportową podróżą, aby zainspirować innych na swojej drodze.

Każdy region będzie nadzorowany przez eksperta ASICS, który zgromadzi ich doświadczenie, by poprowadzić jako społeczność.

asics 900

Biegacze mogą zgłosić się do społeczności ASICS FrontRunner, odwiedzając stronę:

https://www.asics.com/pl/pl-pl/frontrunner

Rekrutacja rozpoczyna się 15.01.2018.

Zapisy zostaną zamknięte w dniu 11.02.2018.

Ogłoszenie wybranych kandydatów nastąpi 21.02.2018.

 
Kraje obecne w projekcie ASICS FrontRunner:
Austria, Belgia, Czechy, Francja, Hiszpania, Holandia, Niemcy, Polska, RPA, Rosja, Słowenia, Szwajcaria, Szwecja, Węgry, Wielka Brytania, Włochy

Nowe kraje, które dołączają w 2018 roku:
Białoruś, Brazylia, Bułgaria, Dania, Dubaj, Grecja, Kazachstan, Norwegia, Portugalia, Serbia, Turcja, Ukraina, USA (Boston)
 

 

Możliwość komentowania została wyłączona.