27 października 2015 Redakcja Bieganie.pl Lifestyle

Biegasz? Fotografujesz? Zgłoś się do PZU Run Photo [KONKURS]


Tylko do końca października można zgłaszać zdjęcia do konkursu fotografii związanej z bieganiem – PZU Run Photo. Ogłoszenie wyników nastąpi w listopadzie. Dla czytelników bieganie.pl mamy natomiast konkurs towarzyszący, w którym do wygrania są trzy albumy "303 zdjęcia, które musisz znać". 
Magazyn „Press” po raz pierwszy organizuje konkurs fotograficzny PZU Run Photo, w którym oceniane będą zdjęcia tematycznie związane z bieganiem. W konkursie mogą brać udział zarówno zawodowi fotografowie, jak i amatorzy.

W pierwszej edycji PZU Run Photo można zgłaszać prace wykonane w okresie od 1 kwietnia 2015 roku do 30 października 2015 roku. Warunek podstawowy: ich tematyka musi być związana z bieganiem. Prace mogą pokazywać amatorów i profesjonalistów biegania; mogą przedstawiać największe biegi uliczne, jak np. PZU Maraton Warszawski, maratony i półmaratony organizowane w miastach, jak też małe i duże imprezy biegowe organizowane w terenie.

Prace na konkurs przyjmuje redakcja „Press” do 30 października br. Zgłoszenia mogą przysyłać wyłącznie autorzy zdjęć. Jeden autor ma prawo zgłosić do konkursu maksymalnie pięć pojedynczych fotografii.

W konkursie zostaną przyznane pierwsze, drugie i trzecie miejsce. Laureaci otrzymają nagrody pieniężne – odpowiednio 5000 zł, 3000 zł i 2000 zł – ufundowane przez sponsora tytularnego konkursu, którym jest PZU.

Prace oceniać będzie jury, w skład którego wejdą m.in. laureaci Grand Press Photo, przedstawiciele organizatora i przedstawiciel sponsora. Regulamin konkursu i formularz zgłoszeniowy dostępne są na stronie http://runphoto.press.pl/informacje.

Rozstrzygnięcie konkursu i wręczenie nagród odbędzie się w listopadzie br.
Zapraszamy do udziału!
Sponsorem PZU Run Photo jest PZU 
Patronem medialnym jest portal Bieganie.pl

Konkurs dla czytelników

Przy okazji Konkursu PZU Run Photo przygotowaliśmy dla czytelników i subskrybentów Newslettera Bieganie.pl (aby móc otrzymać nagrodę trzeba zasubskrybować Newsletter) konkurs towarzyszący, w którym do wygrania są trzy albumy "303 zdjęcia, które musisz znać".

Jeżeli ktoś jeszcze nie jest subskrybentem Newslettera to ZAPRASZAMY DO ZAPISÓW: //bieganie.pl/?show=1&cat=80&id=8182

okladka_1.jpg

Aby wziąć udział w konkursie należy odpowiedzieć na kilka pytań wypełniając poniższy formularz. Zdjęcia o których mowa w konkursie znajdziecie pod formularzem.

Nagrody otrzymają trzej autorzy, którzy poprawnie odpowiedzieli na jak największą liczbę pytań lub – w przypadku większej liczby osób, które udzieliły takiej samej liczby poprawnych odpowiedzi – trzej uczestnicy konkursu, którzy przesłali swoje odpowiedzi jako pierwsi.

Na odpowiedzi czekamy do 30 października (piątek), do godziny 23:59.

Konkurs zakończony. Laureatami konkursu zostali Waldemar Kamiński, Andrzej Korkosz i Irina Hulanicka.

Zdjęcie nr 1

zdjecie 01

Zdjęcie nr 2

zdjecie 02

Zdjęcie nr 3

zdjecie 03

Zdjęcie nr 4

zdjecie 04

Zdjęcie nr 5

zdjecie 05

Zdjęcie nr 6

zdjecie 06

Możliwość komentowania została wyłączona.