sportbiz
7 marca 2024 Redakcja Bieganie.pl Lifestyle

Bieganie.pl z nominacją do nagród XX SPORTBIZ Awards 2024!


Mamy przyjemność poinformować, że portal bieganie.pl został nominowany do jubileuszowej 20. edycji SPORTBIZ Awards za rok 2023 w kategorii Media Sportowe. Warto podkreślić, że są to jedyne międzynarodowe nagrody w polskim biznesie sportowym, co podkreśla tylko prestiż otrzymanej przez nas nominacji.

Otrzymana nominacja jest dla nas ogromnym wyróżnieniem oraz motorem napędowym do dalszej, a zarazem jeszcze intensywniejszej pracy, aby jak najlepiej móc spełniać Wasze oczekiwania. Niezmiernie cieszy nas, że portal bieganie.pl staje się coraz bardziej popularny, a grono jego odbiorców stale się poszerza. Niezmiennie staramy się iść z tzw. duchem czasu i na bieżąco rozwijać nowe formy przekazu informacji, które są odpowiednie dla różnych grup społecznych oraz wiekowych. Do tworzenia treści angażujemy nie tylko profesjonalnych sportowców i trenerów, ale również biegaczy amatorów, dietetyków, psychologów, czy organizatorów wydarzeń sportowych, aby przekazywana wiedza oraz informacje, w pełni zaspokajały Wasze potrzeby z  szeroko pojętego świata biegowego.

Bieganie.pl

Znalezienie się pośród nominowanych w XX SPORTBIZ Awards, to duży zaszczyt i jednocześnie zobowiązanie do dalszego rozwoju całego portalu bieganie.pl, jak i naszych mediów społecznościowych oraz form przekazu treści. Podczas jubileuszowej XX edycji Gali SPORTBIZ Awards, która odbędzie się 9 kwietnia w warszawskim Hotelu Arche Krakowska, kapituła złożona z ekspertów i uznanych osobistości polskiego sportu nagrodzi statuetkami wydarzenia, firmy, sponsorów, organizacje sportowe, działania na rzecz sportu dzieci i kobiet, obiekty oraz media, które szczególnie wyróżniały się na rynku sportowo-biznesowym w 2023 roku.  Nagrody zostaną wręczone w 12 kategoriach polskich oraz międzynarodowych.

SPORTBIZ Awards 2024 to jeden z elementów organizowanego przez SPORTBIZ Summit, międzynarodowego wydarzenia, które jest obecne na polskim rynku biznesowo-sportowym od ponad 20 lat.  Uroczysta gala wręczenia nagród, będzie tylko jednym z punktów dwudniowego eventu, któremu będą towarzyszyć liczne wystąpienia ekspertów i uznanych osobistości z zakresu biznesu i sportu.

Podzielamy wartości, jakie niesie ze sobą sport, zdrowa rywalizacja i idea współzawodnictwa, dlatego życzymy wszystkim nominowanym powodzenia!

Pełna lista nominowanych

Bądź na bieżąco
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments