Koronawirus Covid 19

Wszystko o bieganiu i zdrowiu
adam1108
Stary Wyga
Stary Wyga
Posty: 157
Rejestracja: 27 lut 2016, 19:06

Nieprzeczytany post

Kangoor5 pisze: 17 lut 2022, 08:02
adam1108 pisze: 16 lut 2022, 23:13
Kangoor5 pisze: 16 lut 2022, 23:02
Bo na razie to jesteś zakłamanym pozerem [odnotuj w swoim kapowniku].
Chyba jakiejś wysypki dostałeś po 3 dawce i do tej pory nie zeszła. Bo tylko wyzywać potrafisz. Może po 4 zejdzie. Chociaż nie wiadomo :)
Sęk w tym, że tak nie jest koleżko. Sam masz świadomość, że nie posiadasz tutaj żadnych argumentów na swoją korzyść.
Lwią część mojej wypowiedzi poświęciłem na pokazanie, jak do szpiku jesteś zakłamany i niekonsekwentny. Na koniec podsumowałem ją w trzech słowach. Ty chciałbyś mi przypiąć łatkę, dlatego pominąłeś całą merytoryczną część żeby przedstawić jej podsumowanie jako jakąś bezpodstawną obelgę. Tymczasem sam wiesz, że jest to stwierdzenie faktu a nie zwyzywanie.

Przytaczam więc poniżej całość wytłuszczając tę część, którą starałeś się przemilczeć.
Ja cię nie zwyzywałem, ja nazwałem prezentowaną przez ciebie postawę.
Ojj, coś Cię bardzo mocno zabolało :)

Jeśli tworzenie jakichś podsumowań i wyzywanie kogoś sprawia Ci przyjemność (a widać, że tak jest) to oznacza, że masz, delikatnie mówiąc problemy psychiczne (a przynajmniej pierwsze mocne symptomy). Taką postawę już dziś należy leczyć, i niestety ku Twojemu zaskoczeniu szczepionka tu nic nie da. Wyłącz na kilka dni komputer i udaj się w odpowiednie miejsce nim będzie za późno.
New Balance but biegowy
Kangoor5
Zaprawiony W Bojach
Zaprawiony W Bojach
Posty: 4947
Rejestracja: 18 kwie 2009, 16:57
Życiówka na 10k: brak
Życiówka w maratonie: brak

Nieprzeczytany post

Adamie: to przecież ty tu zapowiedziałeś że tworzysz podsumowania kto kogo od czego tu wyzywa.

Mnie nic z twojej strony nie zabolało bo jak już wcześniej napisałem, nie widzę sensu emocjonować się dyskusją z kimś, kto nie ogarnia najprostszych zależności, ale za to na jakimś etapie przyjął za oczywistą teorię, która jest tyleż prostacka co nie trzymająca się kupy. Mam po prostu trochę beki z dzbana który chciałby o sobie myśleć, że jest bystrzejszy od ludzi którzy całe życie zajmowali się jakimś zagadnieniem. Tym bardziej jeśli dzban pokazuje że jest pęknięty i wykazuje się niekonsekwencją na poziomie najbardziej podstawowym.
adam1108
Stary Wyga
Stary Wyga
Posty: 157
Rejestracja: 27 lut 2016, 19:06

Nieprzeczytany post

Adamie: to przecież ty tu zapowiedziałeś że tworzysz podsumowania kto kogo od czego tu wyzywa.
To prawda ale sam przy tym nikogo nie obrażam. Zabolało Cię to, że sam w tym przodujesz, myślałeś, że Twoje kangurki pójdą Twoim krokiem ale nie, okazało się, że są bardziej inteligentniejsze od Ciebie.

A jeśli nie widzisz sensu dyskutować to w końcu zamilcz, wyłącz komputer i udaj się tam gdzie potrzeba.. Nim będzie za późno.
adam1108
Stary Wyga
Stary Wyga
Posty: 157
Rejestracja: 27 lut 2016, 19:06

Nieprzeczytany post

adam1108 pisze: 13 lut 2022, 22:11
adam1108 pisze: 11 lut 2022, 11:50
adam1108 pisze: 10 lut 2022, 17:06 Covidowcy ogłaszają swój wielki sukces na wirtualnej forumce :hahaha: Ale czekaj. Jeszcze przed ogłoszeniem sukcesu nazwą Cię foliarzem, antyszczepionkowcem, płaskoziemcem, który kreuje swoją własną rzeczywistość, małpą, która nie rozwiąże zadania, a nawet fanem celebrytów i oglądaczem programów info-rozrywkowych (jakby to miało jakiś związek?). Ba, jak ktoś wogóle śmie analizować statystyki i patrzeć na wykresy! Idiota jak nic (a nie przepraszam, nie będziesz idiotą jak spojrzysz na te statystyki, na które to my patrzymy - wtedy klepniemy Cię po plecach).

edit: oo jeszcze widzę, że troll-bot doszedł : )

I to wszystko, tylko dlatego, że ktoś dwukrotnie napisał, że nie kwestionuje istnienie samego wirusa, choroby, zgonów a z dużym dystansem podchodzi do tego dzieję się wokół: obostrzeń, biznesu, podejmowanych decyzji itd. (pomijając link). No skąd się on urwał. Atakujemy szczura! :hahaha:

Gratuluje! Udowodniliście sobie (i na szczęście tylko sobie), że Wasza prawda jest bardziej prawdziwsza :) Przy okazji upewniając się, że mamy w Polsce jakieś 13-14 milionów płaskoziemców i małp (przyjemnie tak myśleć o kolegach w pracy, może nawet członku rodziny? Może powiedz tej osobie to w twarz? Bo w klawieaturę to można bezpiecznie wbić :) Pewnie tych płaskoziemców jest więcej bo jedno to przyjąć szczepke - nie rzadko z przymusu (np. praca, wyjazd za granicę) niż własnego przekonania, a dwa, po przyjęciu, widząc co się dzieje ludzie również przyjmują pozycje odwrotu. No ale to też pisałem - kto chce niech przyjmuje i 10 dawek a ja dziękuję :) Co z tego, bezmózgi foliarz i koniec kropka.

edit:

Kolejne obelgi, które pojawiły się w temacie:

niech oszołomy wypierdalają i nie robią ludziom krzywdy.
(...)rząd jest w porządku, naród też cudowny, tylko ludzie to kurwy.
- pawo

wyświetli się to jakiemuś szurowi - Kangoor5
najbardziej zeszmaciła się grupa do której należysz ty i tobie podobni szurnięci egoiści. - Kangoor5

Bądź konsekwentny i nie ufaj nauce ani koncernom które ją stosują w praktyce, zarabiając na tym grubą kasę. Bo na razie to jesteś zakłamanym pozerem - Kangoor5

Mam po prostu trochę beki z dzbana (...) Tym bardziej jeśli dzban pokazuje że jest pęknięty i wykazuje się niekonsekwencją na poziomie najbardziej podstawowym. - Kangoor5

Zaktualizowałem (i będe aktualizował) listę obelg. Może ktoś 2x się zastanowi czy warto z nimi zaczynać albo czy w ogóle rękę podać na ulicy.
Dopisujemy.
Oczywiście lista będzie prowadzona nadal :oczko:
Kangoor5
Zaprawiony W Bojach
Zaprawiony W Bojach
Posty: 4947
Rejestracja: 18 kwie 2009, 16:57
Życiówka na 10k: brak
Życiówka w maratonie: brak

Nieprzeczytany post

Wszystko ci się jak zwykle pomieszało: to ja uznaję osiągnięcia świata nauki i korzystam z produktów koncernów, które zarabiają na nich grubą kasę: komputerów, samochodów, lekarstw, szczepionek, ...
A ty:
adam1108 pisze: 16 lut 2022, 20:52 Akurat słowo azbest jest najmniej ważne. No nic, zaufajmy nauce... yyy... nieee... sorry.... koncernom farmaceutycznym.
więc
adam1108 pisze: 17 lut 2022, 11:43 w końcu zamilcz, wyłącz komputer i udaj się tam gdzie potrzeba.
Ale że jesteś do szpiku zakłamanym pozerem, to pewnie tego nie zrobisz ;-)
adam1108
Stary Wyga
Stary Wyga
Posty: 157
Rejestracja: 27 lut 2016, 19:06

Nieprzeczytany post

Kurde, nie wiedziałem, że koncerny farmaceutyczne produkują samochody i komputery.
Oczywiście, że tego nie zrobię. Zakupię kolejną paczkę popcornu i dalej z uśmiechem na twarzy będę czytał Twoje rewelacje.
Kangoor5
Zaprawiony W Bojach
Zaprawiony W Bojach
Posty: 4947
Rejestracja: 18 kwie 2009, 16:57
Życiówka na 10k: brak
Życiówka w maratonie: brak

Nieprzeczytany post

adam1108 pisze: 17 lut 2022, 12:23 Kurde, nie wiedziałem, że koncerny farmaceutyczne produkują samochody i komputery.
Gdy za pierwszym razem odpisywałem w kwestii połączenia tematu szczepionek z tematem zanieczyszczenia pudru dla dzieci azbestem, odpowiadając na to pokazałeś, że zrozumienie ironii a nawet mocnego sarkazmu jest poza twoim zasięgiem.
Teraz po raz kolejny pokazujesz, że zrozumienie dosyć silnej analogii też stanowi dla ciebie poważny problem.
Chyba nie masz innego wyjścia, jak posłuchać jednak dobrej rady i znaleźć sobie kogoś kto umie czytać, a jednocześnie będzie umiał przy tobie nie zdurnieć ;-) [Możesz sobie odnotować]
adam1108
Stary Wyga
Stary Wyga
Posty: 157
Rejestracja: 27 lut 2016, 19:06

Nieprzeczytany post

Jest duża szansa na to, że jak się zgłosisz do tego szpitala na leczenie to odnajdziesz w swojej sali kogoś kto będzie rozumiał wszystkie Twoje sarkazmy, ironię, analogie i inne. Będziesz wśród swoich. Może prędzej nie wyjdziesz ale chociaż przez chwilę poczujesz się lepiej.

Jak jeszcze chcesz sobie ulżyć i powyzywać to napisz wiadomość prywatną.
Awatar użytkownika
pawo
Wodzirej
Posty: 3999
Rejestracja: 02 lis 2020, 22:20
Lokalizacja: zdecydowanie las

Nieprzeczytany post

O czym gadacie?
Kangoor5
Zaprawiony W Bojach
Zaprawiony W Bojach
Posty: 4947
Rejestracja: 18 kwie 2009, 16:57
Życiówka na 10k: brak
Życiówka w maratonie: brak

Nieprzeczytany post

Pawo: tak jak od początku - każdy o czymś innym :hahaha:

Adamie, masz rację: nie ulega wątpliwości, że w dowolnym rodzaju szpitala znajdzie się wielu ludzi, którzy będą lepiej od ciebie rozumieć co się do nich mówi albo pisze.

Nie mam sobie w czym ulżyć. Nie czuję się źle z tego powodu, że słowo pisane do ciebie nie dociera, bo ten wątek czyta i udziela się w nim więcej osób niż wasza fantastyczna czwórka ;-)

Wiadomości prywatnych nie będę pisał do kogoś, kto już tyle razy pokazał że nie rozumie co czyta. Nie nazywajmy opisów rzeczywiści wyzwiskami.
Awatar użytkownika
pawo
Wodzirej
Posty: 3999
Rejestracja: 02 lis 2020, 22:20
Lokalizacja: zdecydowanie las

Nieprzeczytany post

Kangoor5 pisze: 17 lut 2022, 14:02 Pawo: tak jak od początku - każdy o czymś innym :hahaha:
To wiele wyjaśnia.

W takim razie dla chwili wytchnienia zagłosujcie na Dąb Dunin, bo Hiszpanie znowu nas gonią.

https://www.treeoftheyear.org/Vote
adam1108
Stary Wyga
Stary Wyga
Posty: 157
Rejestracja: 27 lut 2016, 19:06

Nieprzeczytany post

Kangoor5 pisze: 17 lut 2022, 14:02 Adamie, masz rację: nie ulega wątpliwości, że w dowolnym rodzaju szpitala znajdzie się wielu ludzi, którzy będą lepiej od ciebie rozumieć co się do nich mówi albo pisze.
Niech Ghebreyesus będzie z Wami.
Kangoor5
Zaprawiony W Bojach
Zaprawiony W Bojach
Posty: 4947
Rejestracja: 18 kwie 2009, 16:57
Życiówka na 10k: brak
Życiówka w maratonie: brak

Nieprzeczytany post

No widzisz. Po tygodniu czytania idiotyzmów, mogliśmy się od ciebie dowiedzieć pierwszej wartościowej informacji: kto jest dyrektorem WHO.
Nie jest źle takie rzeczy wiedzieć, ale tobie polecam też postudiować życiorysy przybocznych Vladimira Vladimirovicha cobyś przynajmniej wiedział, kto ci wsadza to głowy ten cały bullshit.
Awatar użytkownika
pawo
Wodzirej
Posty: 3999
Rejestracja: 02 lis 2020, 22:20
Lokalizacja: zdecydowanie las

Nieprzeczytany post

Kangoor5 pisze: 17 lut 2022, 16:23 No widzisz. Po tygodniu czytania idiotyzmów, mogliśmy się od ciebie dowiedzieć pierwszej wartościowej informacji: kto jest dyrektorem WHO.
Nie jest źle takie rzeczy wiedzieć, ale tobie polecam też postudiować życiorysy przybocznych Vladimira Vladimirovicha cobyś przynajmniej wiedział, kto ci wsadza to głowy ten cały bullshit.
To nic ale dzisiaj tknęło mnie zajrzeć na tłita ca Adam wrzucił, zgniłe jajao kukułcze czy coś takiego.
Jadą, bo to nie jeden a zorganizowana grupa, więc jadą po ukraińcach, żydach, gejach i tak dalej.
Adam geniusz z Ciebie, naprawdę jestem pod wrażeniem to lepsze nawet od protestu klimatycznego, :szok:
adam1108
Stary Wyga
Stary Wyga
Posty: 157
Rejestracja: 27 lut 2016, 19:06

Nieprzeczytany post

Kangoor5 pisze: 17 lut 2022, 16:23 No widzisz. Po tygodniu czytania idiotyzmów, mogliśmy się od ciebie dowiedzieć pierwszej wartościowej informacji: kto jest dyrektorem WHO.
Nie jest źle takie rzeczy wiedzieć, ale tobie polecam też postudiować życiorysy przybocznych Vladimira Vladimirovicha cobyś przynajmniej wiedział, kto ci wsadza to głowy ten cały bullshit.
Warto zacząć od samego WHO:
W styczniu 2010 roku Rada Europy przesłuchała przedstawicieli WHO oraz koncernów farmaceutycznych. Zarzucono im nieuzasadnione nagłośnienie zagrożenia zachorowaniami na grypę H1N1 oraz niepotrzebne ogłaszanie pandemii. Zdaniem Rady Europy powyższe działania miały na celu umożliwienie sprzedaży szczepionek firmom farmaceutycznym. W trakcie przesłuchania doradca WHO ds. pandemii grypy Keiji Fukuda oświadczył, że oenzetowska organizacja „nie była przesadnie naciskana przez koncerny farmaceutyczne” oraz powtórzył, że eksperci proszeni o konsultacje muszą podpisać deklarację o braku konfliktu interesów. Ponadto Fukuda oświadczył, że pandemia została „formalnie ogłoszona i nie zakończyła się”, a wirus A/H1N1 „jest obecny na całym świecie”. Komisja ekspertów wybranych przez WHO oceniła jednomyślnie, że spełnione zostały wszystkie kryteria potrzebne by ogłosić pandemię – mówił Fukuda. Z kolei w opinii uczestniczących w przesłuchaniu ekspertów – epidemiologów doktorów Wolfganga Wodraga oraz Ulricha Keila nie było realnych podstaw od ogłoszenia pandemii. Ich zdaniem, na tę decyzję miały wpływ koncerny farmaceutyczne, które finansują badania[24].
Pewno też napiszecie, że w Radzie Europy zasiadają sami foliarze i półmózgi?
Ostatnio zmieniony 17 lut 2022, 19:06 przez adam1108, łącznie zmieniany 1 raz.
ODPOWIEDZ