Koronawirus Covid 19

Wszystko o bieganiu i zdrowiu
Slawcio
Zaprawiony W Bojach
Zaprawiony W Bojach
Posty: 1461
Rejestracja: 10 lip 2017, 06:06
Życiówka na 10k: 36:14
Życiówka w maratonie: 2:55:47 Trail
Lokalizacja: Białystok
Kontakt:

Nieprzeczytany post

Rolli pisze: 16 lut 2022, 22:08
Ale jak sam nie chcesz popierać firm farmaceutycznych, to powiedz w karetce, która cie wiezie do szpitala (prędzej czy później będziesz w takiej karetce leżał), ze sobie tego nie życzysz, bo oni robią na tobie kasę. Niech cie od razu podrzuca do krematorium.
Jeszcze dopisz o płaskiej ziemi.
Naprawdę nie rozróżniasz lekarzy od koncernów typu Pfizer?
Podpowiem klient wyleczony, jest klientem straconym.

Ile to już, 40 lat nie potrafią zrobić szczepionki na AIDS? A leczenie kosztuje......
Czas osiągnięty podczas zawodów jest wprost proporcjonalny do twojego zaangażowania.
Bieganie metodą startową. http://run.hancza.net/
Życiówki 2024 (M50): 5K-17:17, 10K-36:14, 21K-1:22:28, 42K-2:55:47 (Trail)
New Balance but biegowy
adam1108
Stary Wyga
Stary Wyga
Posty: 157
Rejestracja: 27 lut 2016, 19:06

Nieprzeczytany post

Rolli pisze: 16 lut 2022, 22:08
adam1108 pisze: 16 lut 2022, 21:59 Jak to już historia nie raz pokazała, po latach się okaże kto był bardziej myślącym.

Argument "powiedz tym co leżą pod respiratorami" jest śmieszny. Leżą zarówno jedni jak i drudzy.
No własnie i nikt z nich nie chce zrezygnować z tych maszyn i medykamentów tej mafii farmaceutycznej.

Ale jak sam nie chcesz popierać firm farmaceutycznych, to powiedz w karetce, która cie wiezie do szpitala (prędzej czy później będziesz w takiej karetce leżał), ze sobie tego nie życzysz, bo oni robią na tobie kasę. Niech cie od razu podrzuca do krematorium.
Idąc tym tokiem rozumowania można rzec, że narkotyki też są zajebiste i potrzebne bo ludzie ciągle kupują. Biznes jest biznes kolego.
Kangoor5
Zaprawiony W Bojach
Zaprawiony W Bojach
Posty: 4947
Rejestracja: 18 kwie 2009, 16:57
Życiówka na 10k: brak
Życiówka w maratonie: brak

Nieprzeczytany post

adam1108 pisze: 16 lut 2022, 20:52 Akurat słowo azbest jest najmniej ważne. No nic, zaufajmy nauce... yyy... nieee... sorry.... koncernom farmaceutycznym.
Nie zrozumieliśmy się. Ja cię namawiam do czegoś zupełnie przeciwnego:
nie ufaj nauce!
nie ufaj koncernom!
Przyjdź mi powiedzieć co masz do powiedzenia osobiście, bez nabijania kieszeni jakimś Gates'om, Page'om, Brin'om, ...
Przyjdź pieszo, żeby nie nabijać kieszeni rodzinom Agnelli czy Peugeot czy Toyota i żeby nie nabijać kieszeni arabskim szejkom albo ruskim oligarchom.

Jak już przyjdziesz i mi to powiesz, to potem wybierz się to powiedzieć do Rolli a potem do Pawo.
Bądź konsekwentny i nie ufaj nauce ani koncernom które ją stosują w praktyce, zarabiając na tym grubą kasę. Bo na razie to jesteś zakłamanym pozerem [odnotuj w swoim kapowniku].
Ostatnio zmieniony 16 lut 2022, 23:09 przez Kangoor5, łącznie zmieniany 1 raz.
Kangoor5
Zaprawiony W Bojach
Zaprawiony W Bojach
Posty: 4947
Rejestracja: 18 kwie 2009, 16:57
Życiówka na 10k: brak
Życiówka w maratonie: brak

Nieprzeczytany post

Rolli pisze: 16 lut 2022, 22:08
adam1108 pisze: 16 lut 2022, 21:59 Jak to już historia nie raz pokazała, po latach się okaże kto był bardziej myślącym.

Argument "powiedz tym co leżą pod respiratorami" jest śmieszny. Leżą zarówno jedni jak i drudzy.
No własnie i nikt z nich nie chce zrezygnować z tych maszyn i medykamentów tej mafii farmaceutycznej.

Ale jak sam nie chcesz popierać firm farmaceutycznych, to powiedz w karetce, która cie wiezie do szpitala (prędzej czy później będziesz w takiej karetce leżał), ze sobie tego nie życzysz, bo oni robią na tobie kasę. Niech cie od razu podrzuca do krematorium.
Niedawno był w radio lekarz-dyrektor jednego z polskich szpitali. Mówił o tym, że gdy trafiają do niego w poważnym stanie szurnięci, którzy najwięcej po internetach wypisywali że szczepienia to "eksperyment medyczny", to często rzucają się na lekarzy z żądaniami, żeby zastosowali na nich eksperymentalne terapie :-)

[Adamie: żeby ci nie umknęło słowo "Szurnięci"].
adam1108
Stary Wyga
Stary Wyga
Posty: 157
Rejestracja: 27 lut 2016, 19:06

Nieprzeczytany post

Kangoor5 pisze: 16 lut 2022, 23:02
adam1108 pisze: 16 lut 2022, 20:52 Akurat słowo azbest jest najmniej ważne. No nic, zaufajmy nauce... yyy... nieee... sorry.... koncernom farmaceutycznym.
Bo na razie to jesteś zakłamanym pozerem [odnotuj w swoim kapowniku].
Chyba jakiejś wysypki dostałeś po 3 dawce i do tej pory nie zeszła. Bo tylko wyzywać potrafisz. Może po 4 zejdzie. Chociaż nie wiadomo :)
Slawcio
Zaprawiony W Bojach
Zaprawiony W Bojach
Posty: 1461
Rejestracja: 10 lip 2017, 06:06
Życiówka na 10k: 36:14
Życiówka w maratonie: 2:55:47 Trail
Lokalizacja: Białystok
Kontakt:

Nieprzeczytany post

W europejskich wyścigach Polska zajęła pierwsze miejsce. Tym razem wyślizgnęliśmy się na podium z wynikiem 69% nadmiarowych zgonów. Brawo, słuszną linię ma nasz władza.
Niechlubne ostatnie miejsce z wynikiem 4% zajęła Szwecja. Tak, ta sama co postanowiła mordować swoich obywateli nie wprowadzając ograniczeń. Coś im najwyraźniej nie wyszło.
https://ec.europa.eu/eurostat/en/web/pr ... 20220216-2
Czas osiągnięty podczas zawodów jest wprost proporcjonalny do twojego zaangażowania.
Bieganie metodą startową. http://run.hancza.net/
Życiówki 2024 (M50): 5K-17:17, 10K-36:14, 21K-1:22:28, 42K-2:55:47 (Trail)
Awatar użytkownika
pawo
Wodzirej
Posty: 3999
Rejestracja: 02 lis 2020, 22:20
Lokalizacja: zdecydowanie las

Nieprzeczytany post

Slawcio pisze: 16 lut 2022, 23:27 W europejskich wyścigach Polska zajęła pierwsze miejsce. Tym razem wyślizgnęliśmy się na podium z wynikiem 69% nadmiarowych zgonów. Brawo, słuszną linię ma nasz władza.
Niechlubne ostatnie miejsce z wynikiem 4% zajęła Szwecja. Tak, ta sama co postanowiła mordować swoich obywateli nie wprowadzając ograniczeń. Coś im najwyraźniej nie wyszło.
https://ec.europa.eu/eurostat/en/web/pr ... 20220216-2
No i co? Konkluzja jakaś, coś, cokolwiek?
Tu z tego samego eurostatu, nakłady finansowe na służbę zdrowia.
Jak chcesz to zmienić to na wybory idź i wybierz dobrze.
https://ec.europa.eu/eurostat/databrows ... map?lang=e

Obrazek
Slawcio
Zaprawiony W Bojach
Zaprawiony W Bojach
Posty: 1461
Rejestracja: 10 lip 2017, 06:06
Życiówka na 10k: 36:14
Życiówka w maratonie: 2:55:47 Trail
Lokalizacja: Białystok
Kontakt:

Nieprzeczytany post

pawo pisze: 17 lut 2022, 00:03 No i co? Konkluzja jakaś, coś, cokolwiek?
Od wyrażania opinii masz ściek zwany mediami. Wnioski niech każdy wyciąga sam.
pawo pisze: 17 lut 2022, 00:03 nakłady finansowe na służbę zdrowia.
Zmniejszyli? no bo urosło
Czas osiągnięty podczas zawodów jest wprost proporcjonalny do twojego zaangażowania.
Bieganie metodą startową. http://run.hancza.net/
Życiówki 2024 (M50): 5K-17:17, 10K-36:14, 21K-1:22:28, 42K-2:55:47 (Trail)
Rolli
Zaprawiony W Bojach
Zaprawiony W Bojach
Posty: 13482
Rejestracja: 04 sie 2007, 23:18
Życiówka na 10k: 33:40
Życiówka w maratonie: 2:39:05

Nieprzeczytany post

Slawcio pisze: 16 lut 2022, 22:53
Rolli pisze: 16 lut 2022, 22:08
Ale jak sam nie chcesz popierać firm farmaceutycznych, to powiedz w karetce, która cie wiezie do szpitala (prędzej czy później będziesz w takiej karetce leżał), ze sobie tego nie życzysz, bo oni robią na tobie kasę. Niech cie od razu podrzuca do krematorium.
Jeszcze dopisz o płaskiej ziemi.
Naprawdę nie rozróżniasz lekarzy od koncernów typu Pfizer?
Podpowiem klient wyleczony, jest klientem straconym.

Ile to już, 40 lat nie potrafią zrobić szczepionki na AIDS? A leczenie kosztuje......
Tak, tak... ciekawe jak wyleczy cie ten lekarz bez koncernów farmaceutycznych.
Ach! Juz wiem: lewoskrętna witamina C!!! :hahaha:

I te gnidy z mafii farmaceutycznej nie tylko nie potrafią wymyślić na AIDS, ale także na raka, na zawal serca, na złamanie nogi, na starość, nawet na takie proste rzeczy jak śmierć nie potrafią od 100000 lat nic wymyśle. TAK! BO NIE CHCA!!!! BO DLUGOLETNIE LECZENIE LEPIEJ SIE OPLACA!!!
M A F I A !!!! :hahaha:

[satyra, dla foliarzy]
Rolli
Zaprawiony W Bojach
Zaprawiony W Bojach
Posty: 13482
Rejestracja: 04 sie 2007, 23:18
Życiówka na 10k: 33:40
Życiówka w maratonie: 2:39:05

Nieprzeczytany post

adam1108 pisze: 16 lut 2022, 22:59
Rolli pisze: 16 lut 2022, 22:08
adam1108 pisze: 16 lut 2022, 21:59 Jak to już historia nie raz pokazała, po latach się okaże kto był bardziej myślącym.

Argument "powiedz tym co leżą pod respiratorami" jest śmieszny. Leżą zarówno jedni jak i drudzy.
No własnie i nikt z nich nie chce zrezygnować z tych maszyn i medykamentów tej mafii farmaceutycznej.

Ale jak sam nie chcesz popierać firm farmaceutycznych, to powiedz w karetce, która cie wiezie do szpitala (prędzej czy później będziesz w takiej karetce leżał), ze sobie tego nie życzysz, bo oni robią na tobie kasę. Niech cie od razu podrzuca do krematorium.
Idąc tym tokiem rozumowania można rzec, że narkotyki też są zajebiste i potrzebne bo ludzie ciągle kupują. Biznes jest biznes kolego.
Mam tylko 3 klasy podstawówki, wiec nie rozumie tego porównania. Postaraj sie rozwinąć.
Slawcio
Zaprawiony W Bojach
Zaprawiony W Bojach
Posty: 1461
Rejestracja: 10 lip 2017, 06:06
Życiówka na 10k: 36:14
Życiówka w maratonie: 2:55:47 Trail
Lokalizacja: Białystok
Kontakt:

Nieprzeczytany post

Rolli pisze: 17 lut 2022, 06:27
Tak, tak... ciekawe jak wyleczy cie ten lekarz bez koncernów farmaceutycznych.
Ach! Juz wiem: lewoskrętna witamina C!!! :hahaha:
Spłycasz, świat nie jest czarno biały.

Spójrz na koncerny jak na firmę. Ona ma swoich akcjonariuszy. A oni chcą ZYSKÓW.
Dlaczego zakładasz że firma która ma generować zyski, chce twojego dobra, a nie twoich pieniędzy. Po co ma cię wyleczyć, ona woli cię leczyć.
A to że są leki ratujące życie, to oczywiste. Nieboszczyk to też stracony klient.
Czas osiągnięty podczas zawodów jest wprost proporcjonalny do twojego zaangażowania.
Bieganie metodą startową. http://run.hancza.net/
Życiówki 2024 (M50): 5K-17:17, 10K-36:14, 21K-1:22:28, 42K-2:55:47 (Trail)
Kangoor5
Zaprawiony W Bojach
Zaprawiony W Bojach
Posty: 4947
Rejestracja: 18 kwie 2009, 16:57
Życiówka na 10k: brak
Życiówka w maratonie: brak

Nieprzeczytany post

adam1108 pisze: 16 lut 2022, 23:13
Kangoor5 pisze: 16 lut 2022, 23:02
adam1108 pisze: 16 lut 2022, 20:52 Akurat słowo azbest jest najmniej ważne. No nic, zaufajmy nauce... yyy... nieee... sorry.... koncernom farmaceutycznym.
Bo na razie to jesteś zakłamanym pozerem [odnotuj w swoim kapowniku].
Chyba jakiejś wysypki dostałeś po 3 dawce i do tej pory nie zeszła. Bo tylko wyzywać potrafisz. Może po 4 zejdzie. Chociaż nie wiadomo :)
Sęk w tym, że tak nie jest koleżko. Sam masz świadomość, że nie posiadasz tutaj żadnych argumentów na swoją korzyść.
Lwią część mojej wypowiedzi poświęciłem na pokazanie, jak do szpiku jesteś zakłamany i niekonsekwentny. Na koniec podsumowałem ją w trzech słowach. Ty chciałbyś mi przypiąć łatkę, dlatego pominąłeś całą merytoryczną część żeby przedstawić jej podsumowanie jako jakąś bezpodstawną obelgę. Tymczasem sam wiesz, że jest to stwierdzenie faktu a nie zwyzywanie.

Przytaczam więc poniżej całość wytłuszczając tę część, którą starałeś się przemilczeć.
Ja cię nie zwyzywałem, ja nazwałem prezentowaną przez ciebie postawę.

Kangoor5 pisze: 16 lut 2022, 23:02
adam1108 pisze: 16 lut 2022, 20:52 Akurat słowo azbest jest najmniej ważne. No nic, zaufajmy nauce... yyy... nieee... sorry.... koncernom farmaceutycznym.
Nie zrozumieliśmy się. Ja cię namawiam do czegoś zupełnie przeciwnego:
nie ufaj nauce!
nie ufaj koncernom!
Przyjdź mi powiedzieć co masz do powiedzenia osobiście, bez nabijania kieszeni jakimś Gates'om, Page'om, Brin'om, ...
Przyjdź pieszo, żeby nie nabijać kieszeni rodzinom Agnelli czy Peugeot czy Toyota i żeby nie nabijać kieszeni arabskim szejkom albo ruskim oligarchom.

Jak już przyjdziesz i mi to powiesz, to potem wybierz się to powiedzieć do Rolli a potem do Pawo.
Bądź konsekwentny i nie ufaj nauce ani koncernom które ją stosują w praktyce, zarabiając na tym grubą kasę
. Bo na razie to jesteś zakłamanym pozerem [odnotuj w swoim kapowniku].
Rolli
Zaprawiony W Bojach
Zaprawiony W Bojach
Posty: 13482
Rejestracja: 04 sie 2007, 23:18
Życiówka na 10k: 33:40
Życiówka w maratonie: 2:39:05

Nieprzeczytany post

Slawcio pisze: 17 lut 2022, 07:13
Rolli pisze: 17 lut 2022, 06:27
Tak, tak... ciekawe jak wyleczy cie ten lekarz bez koncernów farmaceutycznych.
Ach! Juz wiem: lewoskrętna witamina C!!! :hahaha:
Spłycasz, świat nie jest czarno biały.

Spójrz na koncerny jak na firmę. Ona ma swoich akcjonariuszy. A oni chcą ZYSKÓW.
Dlaczego zakładasz że firma która ma generować zyski, chce twojego dobra, a nie twoich pieniędzy. Po co ma cię wyleczyć, ona woli cię leczyć.
A to że są leki ratujące życie, to oczywiste. Nieboszczyk to też stracony klient.
Pokaz mi jedna firme, która nie chce robić zysków?
Jak myślisz, ile te firmy by inwestowały w nowe lekarstwa, jak by nie było zysków? Dokladnie "zero".

Kto tu patrzy ideologicznie (czarno/biało) na ta sprawę? :hahaha:

Nawet taka firma jak kościół katolicki patrzy tylko na zyski.
Rolli
Zaprawiony W Bojach
Zaprawiony W Bojach
Posty: 13482
Rejestracja: 04 sie 2007, 23:18
Życiówka na 10k: 33:40
Życiówka w maratonie: 2:39:05

Nieprzeczytany post

Tylko nie mówcie nikomu... ja tez mam wykupione akcje firm farmaceutycznych i chce wasze pieniążki.
Wiec pamiętaj następnym razem, ze jak idziesz do dentysty, ginekologa czy normalnie do ośrodka zdrowia czy szpitala czy apteki z dzieckiem czy chora mamusia... wsadzasz twoje pieniążki Rolli'emu do kieszeni. Ale ja nikogo nie zmuszam, sam decydujesz.

Wiec:
lepiej miec kasę, być zdrowym i pięknym niż ...... i na dodatek nazywać sie Marek301. :hejhej: i płakać ze inni mają.
Świeżak
Zaprawiony W Bojach
Zaprawiony W Bojach
Posty: 404
Rejestracja: 19 cze 2019, 18:13
Życiówka na 10k: 10k to za długo
Życiówka w maratonie: Pobiegnę po 40tce.

Nieprzeczytany post

Rolli pisze: 17 lut 2022, 09:34 Tylko nie mówcie nikomu... ja tez mam wykupione akcje firm farmaceutycznych i chce wasze pieniążki.
Wiec pamiętaj następnym razem, ze jak idziesz do dentysty, ginekologa czy normalnie do ośrodka zdrowia czy szpitala czy apteki z dzieckiem czy chora mamusia... wsadzasz twoje pieniążki Rolli'emu do kieszeni. Ale ja nikogo nie zmuszam, sam decydujesz.

Wiec:
lepiej miec kasę, być zdrowym i pięknym niż ...... i na dodatek nazywać sie Marek301. :hejhej: i płakać ze inni mają.
No i już wszyscy wiemy skąd to gorliwe namawianie do szczepionek... :nienie: Szach i mat.
Mareczku, czy nie należy mi się pochwała za wolne myślenie i przenikliwość..?
ODPOWIEDZ