DSC02769
4 czerwca 2024 Joanna Jóźwik Audio

Jak powinna wyglądać dieta biegacza? Michał Wrzosek – Podcast Bieganie.pl Women


Bieganie i dieta biegacza: Jak zacząć? Jak powinna wyglądać Twoja dieta, jeśli zaczynasz biegać? Dlaczego tak ważne jest żywienie podczas biegu? Co suplementować? Michał Wrzosek to ekspert w dziedzinie dietetyki, który pomógł dziesiątkom tysięcy ludzi zrzucić wagę i zmienić nawyki żywieniowe.

Jego autorska metoda Respo, oparta na holistycznym podejściu i motywacji, jest niezwykle skuteczna. Już jako nastolatek wiedział, czym chce się zajmować. Zmienił swoje życie, kiedy osiągnął wagę 99 kg i spotkał się z drwiną kolegów. Od tego momentu rozpoczął zdrowy, zrównoważony tryb życia, budując dobre nawyki i pewność siebie. Teraz, wraz ze swoją żoną, inspiruje innych do zdrowego życia.

Michał, doktor dietetyki i przedsiębiorca, rozpoczął przygodę z bieganiem w środku pandemii. Kupił dobre buty do biegania i ma już na swoim koncie dwa maratony, a kolejne plany obejmują bieg na Grenlandii! Uwielbia biegać w ciekawych destynacjach, co jest także jego sposobem na zwiedzanie świata.

W podcaście opowiada o swoich początkowych treningach, dostosowaniu diety do biegania oraz nauce nowych umiejętności. Dowiesz się również, jaką osobą jest Michał: młodym, energicznym i pełnym zapału biznesmenem, który prowadzi firmę zatrudniającą ponad 70 osób. O tym wszystkim usłyszysz w podcaście BIEGANIE.PL WOMEN, prowadzonym przez Joannę Józwik i Katarzynę Zawistowską.

Bądź na bieżąco
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
Joanna Jóźwik
Joanna Jóźwik

lekkoatletka, olimpijka z Rio, gdzie zajęła 5. miejsce w finale biegu na 800 metrów, brązowa medalistka Mistrzostw Europy