rosolsoundcloud
30 maja 2020 Redakcja Bieganie.pl Audio

Grał w piłę, teraz biega ultra i doi krowy – rozmowa z Marcinem Rosłoniem


Zaczynamy od obalania stereotypów, bo i nasz sympatyczny, wiecznie uśmiechnięty gość jest żywym dowodem na to, że piłkarze również lubią bieganie. I że wiele się od nich można nauczyć.

Czy można nie biegać i mimo to zdobyć mistrza Polski z drużyną piłkarską? Jak polubić bieganie po zakończeniu kariery sportowej, a do tego po 30-tce? Jak łączyć pracę dziennikarza telewizyjnego i uczestnika biegów ultra? Co piłkarz może znaleźć ciekawego w maratonie? O wszystkim tym rozmawiamy z doskonałym defensorem Legii Warszawa, a do tego świetnym dziennikarzem telewizyjnym (Canal+) i prasowym – Marcinem Rosłoniem.

Z kolejnego Podcastu Bieganie.pl dowiecie się też, kiedy „Rosół” doi krowy, co kazał mu robić Mariusz Giżyński na treningach, jakie błędy nasz bohater popełniał w swoim treningu biegowym i jak osiągnął znaczące 2:52 w maratonie. Znajdziecie też odpowiedź na pytanie, ile Marcin chce jeszcze pobiec na dyszkę oraz czemu rodzina musiała odbierać go ze schroniska na trasie jednego z wyścigów ultra.

Rozmowę prowadzi Kuba Pawlak, również były piłkarz… 

Życzymy dobrego odsłuchu!

Kliknij we wtyczkę SOUNDCLOUD poniżej, by odsłuchać.

Możliwość komentowania została wyłączona.