sylwester pawęta
14 września 2022 Redakcja Bieganie.pl Audio

Biznes po sporcie – Sylwester Pawęta | W Rytmie Biegania


Dr Sylwester Pawęta – były lekkoatleta, przedsiębiorca i wykładowca akademicki na Politechnice Łódzkiej, zwycięzca nagrody menadżera roku jest gościem kolejnego odcinka podcastu W Rytmie Biegania, który powstaje przy współpracy z marką eobuwie.pl.

Dzisiejszy podcast należy do tych z kategorii Sport i Biznes – jest idealny do biegania. Rozmowa, która powinna zainspirować każdego. Zaczynał jako aktywny zawodnik w biegach średnich i długich, wraz z rozpoczęciem doktoratu, postanowił rozwinąć skrzydła w biznesie, jednocześnie zawieszając sport zawodowy. Aktualnie zarządza firmą Hart-tech, która jest liderem rynku hartowania stali, a konkurencji możemy doszukiwać się zaledwie w kilku zagranicznych firmach w całej europie. Współpracuje z największymi markami między innymi w przemyśle automotive oraz produkcji samolotów pasażerskich. Przedsiębiorstwo założył wraz z wykładowcami i doktorantami politechniki łódzkiej. 

Sport ukształtował go do podejmowania wyzwań, wyznaczania śmiałych celów oraz osiągania ich, mimo trudności. Działanie pod presją i w trudnych warunkach, systematyka i otwarty umysł zawdzięcza sportowej przygodzie z bieganiem. 

Możliwość komentowania została wyłączona.