miroslaw
21 lutego 2024 Redakcja Bieganie.pl Audio

Aleksandra Mirosław: Moją supermocą jest głód [podcast bieganie.pl Women]


Do kolejnego podcastu Bieganie.pl Women, napędzanego przez New Balance Running zaprosiliśmy Aleksandrę Mirosław – rekordzistkę świata we wspinaczce na szybkość. Chciałoby się rzec „kobieta Spiderman”!

Ola do tej pory poprawiła swój rekord już 8-krotnie. Jest w tej konkurencji Mistrzynią Świata i medalistka Mistrzostw Europy w kilku kategoriach wiekowych, jednak ten najważniejszy tytuł nadal przed Nią. Posiada już kwalifikację olimpijską i w związku z tym już w sierpniu tego roku zawalczy o medal olimpijski w Paryżu! Z rozmowy dowiesz się m.in.:

  • Skąd wzięła motywację do wspinania?
  • Jak radzi sobie z brakiem cierpliwości?
  • Jaki ma cel w życiu?
  • Co we wspinaczce kocha najbardziej?
  • Jak radzi sobie ze stresem?
  • Czy jest perfekcjonistką?
  • Czy lubi jeść słodycze?
  • Jak radzi sobie z presją?
  • Jak wygląda jej cykl treningowy i regeneracja?
  • Jak poznała się ze swoim mężem?

Oprócz powyższych dowiecie się również wielu ciekawostek i anegdot z życia zawodniczki. Serdecznie zapraszamy do wysłuchania tej bardzo ciekawej rozmowy. Prowadzącymi podcast są niezmiennie: Kasia Zawistowska i Asia Jóźwik.

Bądź na bieżąco
Powiadom o
guest
3 komentarzy
najstarszy
najnowszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
Marcin
Marcin
1 miesiąc temu

Ola to super sportowiec ale we… wspinaczce. Portal nazywa się bieganie.pl… Rozumiem że może ciężko Wam znaleźć tematy, ale ten podcast powinien zrobić portal o wspinaczce sportowej. Tysiące tematów i osób w bieganiu a Wam ciężko. Jak tak dalej pójdzie to czekają oszczepnicy, zawodnicy curlingu, kajakarze bez sternika i kulomioci.

Bat
Bat
1 miesiąc temu

Marcinie nie zgodzę się z Tobą, wspinanie na czas ma więcej wspólnego ze sprintem na 100m niż np bieganie na nartach. Wydaje mi się że nie jesteś świadomy na czym polega ta konkurencja, ma ona wiecej wspólnego ze sprintem niż wspinaczką sportową. Polecam oglądnąć jak Ola wywalczyła medal olimpijski…trwa to tylko kilka sekund 😉

Marcin
Marcin
1 miesiąc temu
Reply to  Bat

Mimo że 2 Twych oczach „ma dużo wspólnego ze sprintem na 100m” wspinaczka sportowa nie jest bieganiem. Rozbieg w rzucie oszczepem opiera się na dynamicznym rozbiegu – nie jest to bieganie. Choć już bardziej niż Twój pomysł że wspinaczka z bieganiem ma wiele wspólnego. Mam pojęcie na czym polega wspinaczka sportowa 🙂 Oli kibicowałem podczas walki o medal… Jednak od portalu biegowego oczekuje materiałów o bieganiu i uwierz mi że serwisy światowe oferują multum informacji na temat sportu który bieganie. pl ma w nazwie. Fajnie by było jakby redakcja włożyła trochę wysiłku i robiła materiały na temat biegania, biegaczy, treningu biegowego, jego metodyki itp. Bo wiesz w curlingu też szurasz nogami i wiesz co się zaraz pojawi 🙂