22 maja 2013 Redakcja Bieganie.pl Zacznij Biegać

Nowa zakładka adidas na Bieganie.pl


Chcielibyście zacząć biegać lub przygotować się do maratonu ale nie wiecie jak? Szukacie porady dietetyka? Potrzebujecie konsultacji fizjoterapeuty, który doradzi Wam jak unikać kontuzji? Nie ma problemu! adidas przygotował zupełnie nową stronę dla biegaczy. Czeka tam 6 ekspertów, którzy regularnie będą odpowiadać na Wasze pytania.
eksperci
Nasza niespodzianka dla Was czeka pod adresem http://adidas.bieganie.pl/.
Znajdziecie tam moduł, który pozwala zadawać pytania naszym ekspertom oraz ich artykuły – odpowiedzi. Dodatkowo, http://adidas.bieganie.pl/ to kompendium informacji o naszych produktach i nowościach.
Do Waszej dyspozycji są najlepsi specjaliści
Na pytania związane z treningiem biegowym odpowie aż dwóch fenomenalnych profesjonalistów!
tomasz_lewandowski.png
Tomasz Lewandowski
Pierwszym z nich jest Tomasz Lewandowski. Kiedyś był zawodnikiem z życiówką 31 minut na 10 km. Obecnie jest trenerem najlepszych polskich biegaczy, w tym swojego młodszego brata – Marcina Lewandowskiego, mistrza Europy na 800 m z Barcelony i wielokrotnego rekordzisty kraju.
 julita_kotecka.png
Julita Kotecka
Drugim z trenerów adidas jest Julita Kotecka. Aktywna biegaczka, wielokrotna medalistka Mistrzostw Polski, pasjonatka fizjoterapii, która szczególny nacisk kładzie na Wasze przygotowanie ogólnorozwojowe.
katarzyna_bilous.png
Katarzyna Biłous
Kolejnym z ekspertów jest Katarzyna Biłous, dyplomowany specjalista dietetyk, absolwentka Wydziału Nauk o Żywieniu Człowieka i Konsumpcji SGGW. Na co dzień współpracuje z aktywnymi sportowcami oraz prowadzi badania mające na celu scharakteryzowanie sposobu żywienia maratończyków zarówno z Polski, jak i z zagranicy.
wojciech_herra.png 
Wojciech Herra
Jeśli chcielibyście przekonać do biegania swoich znajomych lub znaleźć dodatkową motywację do treningów to odpowiednią osobą jest kolejny z ekspertów biegowych adidas – Wojciech Herra, psycholog. Regularnie prowadzi warsztaty dla trenerów z zakresu motywacji w sporcie oraz budowania efektywnych zespołów. W wolnych chwilach biega. Na swoim koncie ma kilka maratonów.
 lukasz_wilgocki.png
Łukasz Wilgocki
Ważnym aspektem biegania jest znalezienie sposobu na unikanie kontuzji i walkę z tymi, które już Was dopadły. Właśnie dlatego, jest z nami Łukasz Wilgocki, znakomity fizjoterapeuta z poradni Fizjoclub. To od niego dowiecie się m.in. tego, jak, kiedy i dlaczego warto się rozciągać!
 marek_znyk.png
Marek Znyk
Ostatnim, szóstym ekspertem jest Marek Znyk, specjalista ds. produktu adidas. W małym palcu ma wszystkie nasze technologie, chętnie pomoże dobrać odpowiedni sprzęt do Waszych potrzeb. Dodatkowo, jest zapalonym sportowcem i znakomicie rozumie priorytety biegaczy.
Na stronie http://adidas.bieganie.pl/ w każdym tygodniu będą pojawiać się artykuły ekspertów oraz najświeższe doniesienia o tym, co nowego biegaczom zgotował adidas.  Zupełnie nową zakładkę biegową adidas wykonała agencja Goldbach Interactive Poland.
Do zobaczenia na biegowych ścieżkach!

Możliwość komentowania została wyłączona.