New Balance 1080v12
 
5 lipca 2012 Redakcja Bieganie.pl Zacznij Biegać

Bezpłatne treningi biegowe z instruktorem w Warszawie!


Chcesz zacząć biegać, ale nie wiesz jak? Brakuje Ci towarzystwa do biegania? A może już biegasz, ale chcesz skorzystać z porad profesjonalnych trenerów lub po prostu wolisz biegać w grupie? Dołącz do programu Women’s Run! Biegamy już w czterech dzielnicach Warszawy!

Program Women’s Run opiera się na cyklu bezpłatnych treningów biegowych prowadzonych przez instruktora, który oprócz wiedzy praktycznej na temat treningu przekazuje również wiele przydatnych wskazówek związanych z odpowiednim strojem czy dietą.

woman1

Program ma na celu propagowanie biegania wśród kobiet jako formy aktywności, na którą może sobie pozwolić praktycznie każdy, bez względu na wiek czy kondycję.

Najważniejsza jest dobra zabawa i pozytywna energia, które daje właśnie bieganie. Wystarczy kilka treningów, aby docenić ten sport.

Początki, wiadomo, bywają trudne, bo często trudno się przemóc żeby w ogóle wyjść z domu i trochę poćwiczyć – zauważa Darek Wieczorek, trener Women’s Run. Główną przyczyną, jak mówią panie, jest brak towarzysza do ćwiczeń lub doświadczonej osoby, która powie nam co i jak mamy robić. Dlatego jak już się raz tutaj przyjdzie, pozna inne osoby, które biegają lub też dopiero zaczynają biegać, zaraża się tą pasją i chce się przychodzić coraz częściej i wymaga się od siebie coraz więcej – dodaje Darek.

woman2

Program w całej Warszawie wspiera Adidas, który zapewnia profesjonalne stroje dla najbardziej aktywnych uczestniczek programu. Przekąski po treningu zapewnia Barilla Poland – producent pieczywa Wasa.

Więcej informacji o programie oraz pełna lista miejsc, w których biegamy na www.womensrun.pl.

Aby wziąć udział w bezpłatnych treningach biegowych Women’s Run, wystarczy wysłać swoje zgłoszenie na adres womensrun@womensrun.pl, w treści maila wpisując swoje dane (imię i nazwisko, telefon kontaktowy) oraz dzielnicę, w której chciałoby się trenować.

Organizator: ABK Sport – agencja marketingu sportowego www.abksport.pl
Partnerzy: Adidas, Barilla Poland, Urząd Dzielnicy Mokotów m.st. Warszawy, Urząd Dzielnicy Ursynów m.st. Warszawy, Urząd Dzielnicy Wola m.st. Warszawy
Patroni medialni: abcZdrowie.pl, aktywni.pl, bieganie.pl, kobietkibiegaja.pl, 4run.pl, trendz.pl, wolnasobota.pl

plakat1