New Balance 1080v12
 
27 czerwca 2014 Redakcja Bieganie.pl Sprzęt

Wyznaczaj nowe cele z Nike+ Coach – teraz także na Androidzie


Od czasu debiutu Nike+ Coach biegacze stworzyli ponad 1.75 mln programów treningowych przygotowujących do startu na dystansach 5 km, 10 km, półmaratonu i maratonu.

NikePlusCoach_Android_1.jpg

Wraz z początkiem letniego sezonu biegowego, Nike+ zachęca biegaczy, by wyznaczali indywidualne cele treningowe, korzystając z opcji Nike+ Coach. Obecnie jest ona dostępna z poziomu aplikacji Nike+ Running działającej na platformach iPhone oraz Android.

Nike+ Coach oferuje plany treningowe dla biegaczy przygotowujących się do startu na czterech różnych dystansach (5 km, 10 km, półmaraton i maraton) i trzech różnych poziomach zaawansowania (Beginner- Początkujący, Intermediate – Średniozaawansowany i Advanced – Zaawansowany). Zostały one opracowane na podstawie doświadczenia treningowego Nike oraz współpracy z najlepszymi biegaczami świata. 

NikePlusCoach Android 2

Od czasu debiutu Nike+ Coach w aplikacji na iPhone w grudniu 2013, społeczność Nike+ Running stworzyła ponad 1,75 miliona programów treningowych. 

Nike+ Coach pracuje integralnie jako część aplikacji Nike+ Running, dając dostęp do treningów biegowych, wytycznych dotyczących ćwiczeń ogólnorozwojowych oraz wyznaczając dni na regenerację. Nowa funkcja umożliwia rozwój biegaczom niezależnie od stopnia ich zaawansowania. Każdego tygodnia Nike+ Coach kompiluje tygodniowe raporty z postępów, informując o średnim tempie biegu, liczbie pokonanych kilometrów, liczbie punktów w systemie NikeFuel oraz sumarycznym czasie treningu.

Aplikacja umożliwia również udostępnianie programów treningowych oraz informacji o rozpoczęciu treningu i osiągnięciach za pośrednictwem sieci społecznościowych.

Od czasu powstania w 2006 r., Nike+ Running pozwala biegaczom na śledzenie, pomiar, udostępnianie i porównywanie biegów w ramach globalnej platformy biegowej. Tym samym inspiruje sportowców, by biegali coraz lepiej i coraz więcej. Społeczność Nike+ liczy dziś 30 milionów użytkowników na całym świecie.

Najnowsza wersja aplikacji Nike+ Running jest już dostępna także na urządzenia mobilne z systemem Android. Można ją pobrać za darmo pod tym adresem.