The North Face
25 sierpnia 2022 Redakcja Bieganie.pl Sprzęt

Wyjątkowa kolekcja The North Face – Elvira Pack

Bieganie w terenie kojarzy się z trudnymi, często niedostępnymi rejonami, w których oprócz z własnymi słabościami trzeba zmagać się wymagającym podłożem górskich szlaków. Od dawna jednak sprzęt, którego używamy podczas górskich wypraw, oprócz odpowiedniej funkcjonalności powinien zachwycać estetyką i wyjątkowym designem. Dlatego właśnie marka The North Face przygotowała limitowaną kolekcję Elvira Pack, zainspirowaną przez znanego artystę i sportowca górskiego – Fernando Elvirę.

Linia produktów Elvira Pack jest równocześnie intrygująca, funkcjonalna i motywująca do działania, a przede wszystkim – gotowa sprostać wyzwaniom, które czekają na szlaku każdego biegacza.

Aby nadać kolekcji finezji, poproszono o pomoc znanego twórcę, który oprócz biegania w terenie tworzy niesamowite dzieła, zachwycające swoim wyjątkowym klimatem. Autorem unikalnego nadruku, który pojawia się na każdym z produktów w tej dedykowanej biegaczom trailowym kolekcji, jest hiszpański artysta i miłośnik przyrody – Fernando Elvira.

TNF ElviraTrailrunning22 Hires SilvanoZeiter 0844

Dlatego też każdy element nowej linii reprezentuje konkretną myśl i odpowiedni moment na trasie w umyśle biegacza ultra: symbolizuje szczyty i doliny, wzloty i upadki, martwe punkty i nowe początki.

Do osiągania sukcesu w biegach ultra potrzeba nie tylko dobrego przygotowania fizycznego, ale również twardej psychiki, która pozwala przezwyciężyć chwile zwątpienia i pojawiające się słabości. Nawet przy mocnych nogach i najlepszym przygotowaniu, na koniec prawdziwa walka rozgrywa się w głowie – to, co jest wewnątrz nas, pozwala przekroczyć linię mety, często z nowymi rekordami.

W kolekcji znalazły się produkty takie jak kurtka Flight Series Lightriser Futurelight™ Jacket oraz limitowane buty Flight VECTIV™ Elvira. Obuwie to zapewnia unikalną przyczepność, stabilizację i odpowiednią amortyzację. Ultralekki i oddychający model jest jak dotąd najbardziej responsywnym butem do biegania trailowego zaprezentowanym przez The North Face. Został zaprojektowany z myślą o prędkości i stabilności nawet na najdłuższych dystansach.

TNF ElviraTrailrunning22 Hires SilvanoZeiter 6728

Nową kolekcję będzie można oglądać na wielu górskich biegach, jak i podczas treningów na najpopularniejszych szlakach w Polsce i na świecie. Sportowcy teamu The North Face pojawią się w nowych produktach marki podczas nadchodzących wyścigów na całym świecie – uważnie śledząc ich sportowe zmagania na pewno zobaczycie ich wśród uczestników, bo kolekcja Elvira Pack na pewno będzie wyróżniała ich w grupie najlepszych biegaczy.

Limitowana kolekcja Fernando Elvira x The North Face VECTIV™ będzie dostępna na stronie www.thenorthface.pl oraz w wybranych sklepach od 16 sierpnia. Aby być na bieżąco z przyszłymi premierami, obserwuj @thenorthfaceuk na Instagramie i @thenorthface na Facebooku.

tnf elviratrailrunning22 hires silvanozeiter 0216

Możliwość komentowania została wyłączona.