29 kwietnia 2011 Redakcja Bieganie.pl Sprzęt

„Suplementy w diecie biegacza”


Spotkanie z Jakubem Czają zatytułowane "Suplementy w diecie biegacza"


W dniu  5 Maja zapraszamy na godz. 18:15 wszystkich zainteresowanych na kolejne już, cykliczne spotkanie organizowane przez Biegosferę. Tym razem naszym gościem będzie Jakub Czaja, czołowy polski biegacz ( jego specjalność to 3000 M z przeszkodami), olimpijczyk z Aten.

Obecnie Kuba pracuje na Gdańskim Uniwersytecie Medycznym w Zakładzie Bromatologii, co oznacza, że jest specjalistą od jakości żywienia. Zajmuje się poradnictwem żywieniowym dla sportowców.  Podczas spotkania skupimy się na problemie stosowania suplementów diety w codziennym treningu. Dowiemy się przede wszystkim, kiedy, w jakim celu i które suplementy diety należy stosować, a kiedy nie jest to konieczne.

Spotkanie odbędzie się w sklepie Biegosfera w Gdańsku, przy ul. Gen. J. Hallera 117.


Serdecznie wszystkich zapraszamy. Z racji ograniczonej liczby miejsc, prosimy o potwierdzenie uczestnictwa pod nr tel. (058) 717 25 26 lub elektronicznie pod adresem: sklep@biegosfera.pl    

 
Termin i temat kolejnego spotkania:

Już 10 Maja zapraszamy wszystkich spragnionych wiedzy na godz. 19. Gościem będzie ponownie Kuba Czaja, tym jednak razem opowie nam o zawiłościach zdrowego żywieni w wypadku biegaczy, czy też osób prowadzących aktywny styl życia.

Na kolejne spotkanie z Kubą zapraszamy tym razem do sklepu Biegosfera w Gdyni ( ul. Świętojańska 104A )

Serdecznie zapraszamy!

Biegosfera 450

 
Zespół Biegosfery.

Możliwość komentowania została wyłączona.