13 kwietnia 2011 Redakcja Bieganie.pl Sprzęt

Reebok City Gym – nowy trening w sercu miasta


rct 300


Reebok zaprasza na nowy trening w sercu miasta. Reebok City Gym to cotygodniowe, bezpłatne spotkania z trenerami, odbywające się w centrum trzech polskich miast: Warszawy, Krakowa i Wrocławia. Zajęcia są połączeniem biegania z treningiem ogólnorozwojowym, wykorzystującym elementy przestrzeni miejskiej: schody, ławki, mury, barierki itp. Więcej informacji na www.reebokcitygym.pl.

rct 2

Jeśli masz ochotę na świeże i nietypowe podejście do treningu – Reebok City Gym powstał właśnie dla Ciebie. Wyjdź z zacisza parków i lasów, nie chowaj się pośród bloków swojego osiedla. Dołącz do nas i opanuj z nami swoje miasto!

Podczas godzinnych zajęć, otrzymasz solidną dawkę biegania połączoną z treningiem ogólnorozwojowym, który wzmocni wszystkie partie mięśni, obniży ryzyko wystąpienia kontuzji oraz poprawi twoją ogólną sprawność i elastyczność. Co więcej, przyrządy znane Ci dotychczas z siłowni lub sali fitness, zastąpimy wszystkim tym, co otacza nas w centrum miasta. Schody, barierki, krawężniki, ławki, murki – wszystkie one przestaną być przeszkodami, a staną się dla nas użytecznymi „przyrządami” podczas treningu. Podczas jednego treningu możesz spalić od 600 do nawet 1000 kcal.

Przeczytaj również o wpływie treningu ogólnego na trening biegacza: TUTAJ

rct 1

Reebok City Gym rusza pilotażowo w trzech miastach: Warszawie, Krakowie i Wrocławiu. Pierwsze treningi zaplanowano na 20 kwietnia. Zajęcia będą odbywały się raz w tygodniu i są bezpłatne. Warunkiem uczestnictwa w treningach jest jedynie rejestracja na stronie internetowej www.reebokcitygym.pl.

Podsumowując – dołącz do Reebok City Gym i wprowadź powiew świeżości do swojego treningu. To nic nie kosztuje – możesz tylko zyskać!

Możliwość komentowania została wyłączona.