nessi
21 września 2022 Redakcja Bieganie.pl Sprzęt

Ożywcza moc aktywności: wystartowała kolekcja Lively od Nessi Sportswear

Nessi Sportswear – marka odzieży sportowej premium dla kobiet, wystartowała z najnowszą kolekcją FW 22’23 Lively. To jesień i zima w najwspanialszym wydaniu – opowieść o pięknie przyrody, zachwycie nad detalem i niepohamowanej miłości do sportu. Kolekcja Lively odczarowuje obraz jesieni i zimy jako niekończącej się szarugi i przedstawia ich piękniejszą stronę: kolorową, pełną życia, subtelnie rozświetloną słońcem.

Nowe wzory i kolory odzieży Nessi emanują niezrównaną energią i motywują, aby w sezon jesienno-zimowy wejść w jedyny słuszny sposób: czerpiąc ożywczą radość z aktywności.

Kolekcję Lively otwiera wzór Sage Forest. To opowieść o spotkaniu lata i jesieni. Na tle utkanym z zielonych liści umieszczono jesienne akcenty: fioletowe i pomarańczowe kwiaty, które rozjaśniają i ożywiają całą kompozycję. Choć lato minęło, to nie czas by zwalniać tempo – ku kolejnym sportowym celom, jak po nitce babiego lata, poprowadzi Sage Forest, wzór inspirowany buzującą od kolorów energią przełomu pór roku.

nessi

Wzór Mosaic Indian Summer jest zapisem zachwytu nad jednym z najpiękniejszych okresów w roku: złotą polską jesienią. Tworzy go mozaika kolorowych liści, których barwy zostały tak dobrane, aby kreować jak najbardziej energetyczne połączenie. Ciepłe kolory – gorące czerwienie i słoneczne żółcie – przenikają się tutaj z pierwszymi zwiastunami zimy: fioletami i błękitami. Ze zderzenia tych dwóch biegunów wyzwala się niezwykła energia. Jest trudna do uchwycenia zmysłami, ale wyrazista – pod jej wpływem czuć, że można więcej: szybciej, dalej, intensywniej. Jeden rzut oka na wzór Mosaic Indian Summer i aż chce się biec!

Wzór Raya to natomiast zapowiedź zimy. Późną jesienią wszystko wydaje się odarte z koloru. Dni zlewają się w jeden ciąg nieskończonej szarości, jakby przygniecione ołowianym niebem. I wtedy wstaje ten poranek: jasny, słoneczny, zapraszający do życia. Granatowo-niebieska kolorystyka wzoru Raya nawiązuje do zimowych zachodów słońca, a desenie układające się w pióropusze, kwiaty i liście – do obrazów malowanych na szybach przez szron. Wzór Raya dodaje energii podczas treningu w pochmurny dzień, z nim jesienno-zimowa szaruga z pewnością nie zniechęci do aktywności!

Kolekcję Lively uzupełniają 2 wzory Ornamo o minimalistycznym, eleganckim charakterze. Obydwa ozdobiono motywami roślinnymi – kształtami liści, które łączą się i przenikają, tworząc misterny ornament. Ich kontury wypełnione zostały głęboką czernią, co dało efekt trójwymiarowości. Wzór Ornamo, czysty i przejrzysty, efektownie odbija się na materiale. Jak skamieliny – minimalistyczne, ale nieprzemijające piękno.

Drugi wariant Ornamo dodatkowo uzupełniono koronkową wstawką inspirowaną kulturą dalekiej Północy. Ta prosta, przejrzysta forma nie tylko nawiązuje do minimalistycznego, zimowego krajobrazu, ale także pozwala łączyć go z różnymi kolorami – wzór podkreśla ich charakter, sprawiając, że mogą oddziaływać na otoczenie z całą swoją mocą.

nessi

Kolekcja Lively pomaga rozjaśnić jesienno-zimową szarugę i w pełni wykorzystać każdy dzień. Wyrazisty design odzieży sportowej z kolekcji Lively dodaje energii, a fasony i materiały zapewniąją komfort i ochronę przed niesprzyjającymi warunkami atmosferycznymi.

Sprawdź całą kolekcję Lively od Nessi Sportswear.

Możliwość komentowania została wyłączona.