28 kwietnia 2015 Redakcja Bieganie.pl Sprzęt

Orlen Warsaw Marathon 2015 – podsumowanie


Za nami największa imprez biegowa w Polsce – Orlen Warsaw Marathon. Niezwykłe wydarzenie sportowe, które przyciągnęło na linię startu tysiące biegaczy z całego świata. Marka ASICS była głównym partnerem technicznym tego wydarzenia.

„Bardzo się cieszymy, że po raz kolejny mogliśmy współtworzyć największe biegowe wydarzenie tego roku w Polsce – Orlen Warsaw Marathon. Serdecznie gratulujemy wszystkim, którym udało się wystartować i ukończyć swój bieg. Rosnąca liczba chętnych, którzy chcą z brać udział w tej imprezie, jest dla nas wyznacznikiem naszego wspólnego sukcesu, a jednocześnie motywatorem do dalszej pracy ” – powiedział Daniel Bogacki, koordynator ds. marketingu ASICS. „To prawdziwa przyjemność współtworzyć tak ogromną imprezę biegową, która przyćmiewa inne swoją organizacją i rozmachem” – dodaje. 

Poniżej krótki przegląd tego, co się działo w czasie III edycji Orlen Warsaw Marathon.

ASICS Frontrunner – obecni!

ASICS to nie tylko profesjonalny sprzęt sportowy. To przede wszystkim ludzie, którzy go tworzą. ASICS Frontrunner Polska to grupa osób, którą połączyła wspólna pasja – bieganie. Zielone – charakterystyczne dla nich – koszulki, były widoczne zarówno na 10, jak i 42 kilometrowej trasie OWM.

Najszybszym reprezentantem marki okazał się nie kto inny, jak Arek Gardzielewski, ambasador ASICS. Do mety biegu na 10 kilometrów przybiegł pierwszy spośród białych na wysokiej – 6 – pozycji. Jego czas to 29 minut i 36 sekund.

gardzielewski_na_owm.jpg
Fot. Filip Pabias

Wyniki pozostałych Frontrunner (netto):

tomek_domzalski.jpg
FR:  Tomasz Domżalski – 35:17; fot. Filip Pabias

Bartosz Feifer – 35:55
Przemysław Menziński – 37:55
Na 10 kilometrów wystartował również nie kto inny, jak Jerzy Skarżyński. Trasę pokonał w 38 minut. 

skarzynski_na_owm.jpg
J. Skarżyński, ambasador ASICS; fot. Filip Pabias

marcin_dulnik.jpg
FR:  Marcin Dulnik – 38:45 ; fot. Filip Pabias

Dorota Silarska – 38:56
Paweł Kowalik – 39:10

marek_dac.jpg
FR:  Marek Dac – 39:40; fot. Filip Pabias

Krzysztof Kuczer – 39:48 
 

Szycha.jpg
FR:  Piotr Mądrach – 41:59; fot. Filip Pabias

Bartosz Grzeszczyk – 41:08, Weronika Zielińska – 41:14; Justyna Wysokińska – 41:25, Katarzyna Majchrzak – 44:52, Mateusz Dubas – 47:19, Sebastian Sumisławski – 49:55 (Country Manager), Maciej Kościołowski – 1:08:02 (Key Account Manager), Grzegorz Dulnik – 1:18:16
Maraton:
Marta Barcewicz – 3:14:24
Robert Rzeszutek – 4:05:05
Daniel Bogacki – 4:23:54 (Marketing Coordinator)
Przyjaciele naszej marki

W czasie trwania Expo strefę ASICS odwiedzili przyjaciele marki – m.in. Maciek Dowbor, Tomasz Smokowski, Artur Partyka, Marcin Rosłoń. Udało się Wam z nimi zrobić wspólne zdjęcie albo zobaczyć na trasie biegu?  

asics_owm_1.jpg
gardzielewski_dowbor.jpg

asics_owm_2.jpg
dowbor_na_owm.jpg

Poradź się eksperta

Nie zabrakło również naszych biegowych osobistości – Olgi i Pawła Ochal, Jerzego Skarżyńskiego, Arka Gardzielewskiego.          
   
ASICS Foot ID

W czasie Expo jego uczestnicy mogli wykonać bezpłatne badanie stopy – ASICS Foot ID. Zainteresowanie badaniem było bardzo duże – udało nam się przebadać i porozmawiać z ponad 150 biegaczami!
 
dowbor_foot_id.jpg
Zdjęcia na tle panoramy Warszawy

Też takie macie?
 

emilka.jpg
 
Pace Your Race

Bardzo dużą popularnością cieszyło się Pace Your Race. To urządzenie pozwalające ustalić i zaplanować, jakim tempem powinien biec uczestnik OWM, żeby osiągnąć swój cel na biegu. Co więcej, dzięki specjalnej mapce z trasą OWM i naniesionymi na nią informacjami, osoby kibicujące miały ułatwione zadanie – łatwiej im było przewidzieć o której godzinie i w jakim miejscu pojawi się dopingowany przez nich biegacz. Pomogły Wam? 
 

orlen_expo_pyr.jpg

ASICS TEAM

Ciężko nawet określić, ile osób odwiedziło naszą strefę. Wiemy jedno – były to z pewnością tłumy biegaczy. Z pomocą i wyjaśnieniami śpieszyli im zawsze pracownicy ASICS i Sklepu Biegacza.
 

team_asics.jpg

krzycho.jpg
Fot.: Krzysztof Kuczer – głównodowodzący w strefie ASICS w tych dniach
Oprócz tego…

Każdy z Was miał możliwość zaopatrzyć się na naszym stoisku w profesjonalny sprzęt biegowy oraz wziąć udział w konkursie w którym do wygrania jest wyjazd na Porto Maraton. Kibicom zostały rozdane specjalne tablice oraz dmuchane pałki dla jeszcze lepszego i głośniejszego dopingu.

Szerzej o aktywności ASICS na III edycji OWM [TUTAJ]

Podsumowując, III edycja Orlen Warsaw Marathon 2015 była bogata w atrakcje z których mógł skorzystać każdy chętny. Cieszyły się one dużą popularnością wśród Was – biegaczy, którzy włączyliście się do świętowania największej imprezy biegowej w Polsce – Orlen Warsaw Marathon 2015!

Zobaczcie też video z trasy biegu: http://www.asics.pl/runnerstv/?rdpage=results&e=WA15&l=EN

Widzimy się za rok?

Możliwość komentowania została wyłączona.