13 sierpnia 2012 Redakcja Bieganie.pl Sprzęt

Lekkość na wagę złota- adidas adizero Feather 2


Dla tych którzy chcą być jeszcze szybsi i skuteczniejsi, adidas przygotował superlekkie buty adizero Feather 2.  To najlżejsze buty treningowe, które pomagają sportowcom na całym świecie poprawiać swoją formę i wyniki.

 adidas2 2

miCoach SPEED_CELL

adidas adizero Feather 2są kompatybilne z osobistym urządzeniem treningowym adidas miCoach SPEED_CELL™. Urządzenie zapamiętuje do ośmiu godzin treningu, wliczając w to: czas biegu, przebyty dystans, średnie tempo, maksymalną prędkośćą także liczbę sprintów. Statystykami ze swoich treningów możesz dzielić się i rywalizować z przyjaciółmi. Ciekawe, kto będzie najszybszy spośród Twoich znajomych?

 adidas3 1

adiZero Feather 2 M


Z technologicznej strony adizero Feather 2 posiadają połączoną bezpośrednio z podeszwą, specjalną platformę SPRINTFRAME, która redukuje znacząco wagę buta jednocześnie zachowując ważne atrybuty wydajności, takie jak komfort i przenoszenie energii z podłoża.

 

Buty wyposażono również w bezszwową, lekką konstrukcję cholewy SPRINTWEB, która zapewni Ci maksymalny komfort, wsparcie i przewiewność. Inne technologie, które posiadają adizero Feather 2 to: umieszczony w przodzie buta adiPRENE®+ i gumowa podeszwa adiWEAR zapewniająca butom dłuższą żywotność i lepszą przyczepność do podłoża.

adidas4
adiZero Feather 2 W

adidas adizero Feather 2 ważą tylko 190g (męskie 42 2/3) lub 160g (damskie 38 2/3). Jego technologiczne i sportowe zalety możecie również odnaleźć w kolcach sprinterskich adidas adizeroPrime (99 g przy rozmiarze 42 2/3), w których o medale Igrzysk Olimpijskich będą walczyć sportowcy adidas m.in:  Yohan Blake, JessicaEnnis i Tyson Gay.

Bieganie zmienia na lepsze na www.adidas.pl/running/, www.miCoach.com, www.miCoach.pl oraz www.facebook.com/adidasRunningPolska.

Sugerowana cena detaliczna:
adidas adizero Feather 2 -399 PLN

Możliwość komentowania została wyłączona.