23 czerwca 2015 Redakcja Bieganie.pl Sprzęt

Kto testował z nami nowego Cumulusa 17 w Poznaniu?


Testy GEL-Cumulus 17 Lite-Show z Pawłem i Olgą Ochal, bezpłatne badanie Foot ID, konkursy i gadżety – tak w dużym skrócie wyglądała impreza ASICS i Sklepu Biegacza w Poznań „Polonez”, która odbyła się w miniony weekend. Byliście tam razem z nami?

Po raz pierwszy zupełnie nowego (i odmienionego!) Cumulusa 17 w wersji Lite-Show można było w sobotę w Poznaniu nie tylko zobaczyć, ale i przetestować z Pawłem i Olgą Ochal. Ten błyszczał w świetle fleszy, aż miło było patrzeć!

Krzysiek Pawel Olga2
Fot. Paweł i Olga Ochal, Krzysiek Kuczer

Do końca miesiąca model będzie tylko dostępny w Poznaniu. Z początkiem lipca trafi na półki sklepowe w całej Polsce. 

Product Test 4
Fot. GEL-Cumulus 17 Lite-Show

Jak podkreślał Krzysztof Kuczer, ASICS Training Specialist, dzięki nowemu pozycjonowaniu GEL-u w podeszwie buta (podstawowy system amortyzacji w ASICS – przyp. red.) model nabrał jeszcze większej dynamiczności. Dlatego też w bucie można biegać jeszcze szybciej, pomimo zachowania jego podstawowego, treningowego przeznaczenia – dodaje. 

Krzysiek_Lite_Show.jpg
Fot. Krzysiek Kuczer prezentuje Cumulusa 17 Lite-Show

Z kolei najbardziej utytułowane małżeństwo biegowe w Polsce – Paweł i Olga Ochal – scharakteryzowało Cumulusa 17 jako but… rewelacyjny. Pawłowi w szczególności spodobał się poprawiony rozkład amortyzacji sprawiający, że nowy model sprawdzi się nie tylko na długich wybieganiach, ale i na szybszych treningach. Oldze z kolei do gusty przypadła nowa cholewka, która bardzo dobrze dopasowuje się do stopy. 

Product Test 2
Fot. wspólne Product Test z Pawłem i Olgą Ochal

Każdy, kto pojawił się w tych dniach w Sklepie Biegacza „Polonez” w Poznaniu otrzymał okazję przetestowania nowego GEL-Cumulus 17. Testy odbywały się przez cały dzień o różnych porach. 

Product Test 3
Fot. ASICS Product Test

Również bezpłatne badanie ASICS Foot ID cieszyło się dużą popularnością wśród biegaczy.

Na wszystkich czekały specjalnie przygotowane na tę imprezę upominki. Komu z Was udało się coś wygrać w naszych konkursach?

Lite Show upominki

Cieszymy się, że byliście tam razem z nami. Do zobaczenia na kolejnej imprezie, która już niedługo!

Możliwość komentowania została wyłączona.