29 października 2015 Redakcja Bieganie.pl Sprzęt

Konkurs „Wygraj wyjazd na maraton do Paryża” rozstrzygnięty


Sekunda zadecydowała o tym, kto został zwycięzcą w konkursie ASICS „Wygraj wyjazd na maraton do Paryża”. Szczęśliwcem okazał się pan Tomasz Lisius z Gdańska. Serdecznie gratulujemy!

Konkurs „Wygraj wyjazd na maraton do Paryża”, zorganizowany w ramach 16. PKO Poznań Maraton, polegał na wytypowaniu przez uczestników zabawy czasu zwycięzcy imprezy. Najlepszy na trasie maratonu okazał się Polak, Emil Dobrowolski, który przybiegł do mety z czasem 2:13:50. Najbliżej tego wyniku był pan Tomasz Lisius z Gdańska, który pomylił się jedynie o sekundę. Co więcej, zwycięzca konkursu podczas Targów Expo 16. PKO Poznań Maraton kupił w strefie ASICS swoje ulubione i sprawdzone obuwie biegowe – GT-2000. W nagrodę zabierzemy go w przyszłym roku na maraton do Paryża!
 

paris marathon nagroda
fot. Tomasz Lisius (po prawej) odbiera nagrodę z rąk Krzysztofa Kuczera (ASICS)
Więcej o szczegółach konkursu [TUTAJ]
Panu Tomaszowi marka ASICS zapewni nie tylko pakiet startowy na maraton w Paryżu, ale również:

  • przelot Polska-Paryż, Paryż-Polska
  • transport z lotniska do hotelu
  • nocleg w hotelu w Paryżu
  • pakiet treningów przygotowujących do maratonu pod okiem trenera – Marcina Fehlaua
  • sprzęt sportowy marki ASICS
Dla Pana Tomasza Schneider Electric Marathon de Paris 2016 będzie już kolejnym startem na królewskim dystansie. Do tej pory udało mu się przebiec aż 101 maratonów, a jego życiówka w na tym dystansie wynosi 3 godziny, 14 minut i 13 sekund. Z bieganiem zwycięzca naszego konkursu jest związany już od ponad 21 lat!

tomasz lisius fotomaraton
fot. T. Lisius na trasie 16. PKO Poznań Maraton (fotomaraton.pl)

Co ciekawe, panu Tomaszowi udało się ukończyć wszystkie maratony w Poznaniu oraz Krakowie.  Brał również udział w zawodach Ironman.

Jego ulubiony but treningowy to właśnie GT-2000. Ten model od ASICS przypadł mu do gustu ze względu na wysoki poziom amortyzacji i komfortu.  

Panie Tomaszu, serdecznie gratulujemy zwycięstwa w konkursie, będziemy trzymać za pana kciuki i śledzić pana przygotowania do maratonu w Paryżu. 

Możliwość komentowania została wyłączona.