9 lipca 2012 Redakcja Bieganie.pl Sprzęt

Kinvara – Nowe ubrania do biegania


Kolekcja modnej i funkcjonalnej odzieży sportowej Kinvara jest uzupełnieniem linii lekkiego obuwia ProGrid Kinvara 3. Podobnie jak projektowane przez firmę buty, odzież do biegania spełnia wysokie wymagania zarówno pod względem zastosowanej technologii, jak i nowoczesnego wzornictwa. Kolekcja będzie dostępna w Polsce od połowy lipca b.r.

 saucony1
 saucony2
 saucony3 1
 saucony5  saucony6  saucony7

Nowoczesna technologia i komfort

Nowa kolekcja ubrań do biegania firmy Sucony to mariaż nowoczesnej technologii i komfortu. Główne zalety lekkiej odzieży sportowej Kinvara to:

•    wysoki komfort noszenia oraz optymalna regulacja temperatury ciała w czasie aktywności,
•    wykorzystanie technologii FlexFilm w bluzach i kurtkach, polegającej na ochronie zewnętrznego materiału przez lekką i elastyczną powłokę,
•    przystosowanie do zmiennych warunków pogodowych,
•    zaprojektowana z myślą o kobietach i mężczyznach.

Modnie i wygodnie

W najnowszej kolekcji ubrań Saucony znalazły się krótkie spodenki, koszulki i kurtki. Wszystkie doskonale nadają się do treningu, ale sprawdzą się także jako strój do aktywnego spędzania wolnego czasu. Odzież Kinvara to ciekawe wzornictwo, nowoczesny krój oraz kolorystyka zgodna z najnowszymi trendami. Stroje są ponadto dopasowane kolorystyczne do butów Kinvara 3, razem tworząc funkcjonalny i modny zestaw do biegania.

Jego przykładem jest połączenie kurtki „Kinvara Nomad“, bluzy „Kinvara Drylete“ oraz getrów do biegania „Omni LX Tight“.

Przód i część ramion kurtki Kinvara Nomad wykonane są z materiału typu Softshell, zapewniającego ochronę przed wiatrem i deszczem.  Materiał po stronie pleców reguluje temperaturę ciała, zapewnia optymalne odprowadzanie wilgoci i oddychanie skóry. Dopasowana do zestawu bluza sportowa Kinvara Drylete gwarantuje wysoki stopień izolacji cieplnej dzięki drapanej stronie wewnętrznej i wykonana jest z oddychających materiałów. Istotną zaletą bluzy jest większa widoczność i bezpieczeństwo dzięki odblaskowym szwom i lampce LED z możliwością ponownego ładowania przez wtyczkę USB. Komplet uzupełniają getry do biegania Omni LX Tight, których materiał zatrzymuje ciepło i reguluje odprowadzanie wilgoci.

Pierwsza część kolekcji odzieży sportowej Saucony Kinvara z krótkimi rękawami i nogawkami dostępna będzie już od 15 lipca. Od 15 sierpnia do sprzedaży trafi także część kolekcji z długimi rękawami i nogawkami.