22 marca 2012 Redakcja Bieganie.pl Sprzęt

Dziewczyny, sezon Supernova – czas zacząć!


Wiosna tuż-tuż. Pora zadbać o kondycję. Wszystko jedno, czy dopiero zaczynasz swoją przygodę z bieganiem, czy ambitnie trenujesz do kolejnego maratonu – pomocna okaże się damska kolekcja adidas Supernova oraz elektroniczny trener adidas miCoach Pacer. To idealna propozycja dla kobiet, które chcą czerpać radość z biegania, a przy tym czuć się komfortowo i atrakcyjnie.

Co na początek?  W bieganiu najważniejsza jest wygoda. Nie ma nic gorszego niż kilkukilometrowy bieg okupiony urazami. Dlatego odpowiedni dobór obuwia to podstawa. W adidas Supernova Glide 4 z systemem ForMotion™ będziesz biegła komfortowo i pewnie, a kobiecości i energii doda Ci unikalne kolorystyczne połączenie bieli, czerwieni i stalowych odblasków.

 supernova450

Zawodowi sportowcy wiedzą, że profesjonalna odzież może poprawić wyniki. Dziewczyny,  zapomnijcie o zwykłych t-shirtach! Bo nawet jeśli biega się tylko amatorsko, warto zainwestować w profesjonalne koszulki, takie jak Supernova Short Sleeve Tee, które zapewnią Wam 100% swobody ruchów, a dzięki systemowi ClimaCool® wyjątkowe uczucie chłodu. Natomiast w krótkich wentylujących spodenkach Supernova Short nie straszne będą dla Ciebie upalne dni!

bluzka adidas1

Wiosna czasem bywa kapryśna, dlatego warto się zabezpieczyć mając pod ręką lekką, chroniącą przed wiatrem kurtkę Supernova Glide Gore Windstopper Jacket oraz długie legginsy Supernova ¾ Tight poprawiające komfort narażonych na szczególny wysiłek mięśni nóg oraz pośladków.

kurtka adidas

Strój skompletowany! Ale efektywne bieganie to przede wszystkim dobrze zaplanowany trening. Spokojnie. Teraz to żadna filozofia. Z trenerem adidas miCoach Pacer pokonasz każdy kilometr. miCoach Pacer będzie Cię motywował i pomoże poprawiać wyniki, a Ty dzięki jego głosowym poleceniom dowiesz się kiedy przyspieszyć, a kiedy zwolnić. Dzięki urządzeniu będziesz mogła kontrolować na bieżąco swój czas biegu, puls, tempo, spalone kalorie i przebytą odległość. A po treningu otrzymasz jego dokładną ocenę. Prościej i piękniej już być nie może. Dziewczyny, czas zacząć!

adidas 1

 

Więcej szczegółów na www.adidas.com i www.miCoach.pl

Produkty:
Damski model buta Supernova Glide 4 – 499PLN
Damska koszulka Supernova  Short Sleeve Tee W – 159PLN
Damskie spodenki Supernova Short W – 159 PLN
Damskie spodenki Supernova ¾ Tight – 229PLN 
Damska kurtka Supernova Gore Windstopper Jacket – 529 PLN