15 września 2014 Redakcja Bieganie.pl Sprzęt

Do Japonii z ASICS


Wyjazd do Japonii, pakiet startowy na Kobe Marathon 2014 lub wejściówka do strefy VIP, zwiedzanie Tokio oraz Instytutu Sportu ASICS w Kobe – wszystko to możesz wygrać w nowym konkursie ASICS i Intersport. 

Niepowtarzalna szansa wyjazdu do Japonii na Kobe Marathon czeka na wszystkich miłośników biegania. Wystarczy w jednym ze sklepów Intersport  w dniach 11 września – 9 października 2014 zakupić obuwie biegowe ASICS GEL-STRATUS lub ASICS GEL-TRABUCO 3/G-TX i zachować dowód zakupu, następnie do 9 października zarejestrować swój udział w konkursie na portalu Interrun.pl oraz odpowiedzieć na dwa pytania konkursowe zamieszczone w formularzu zgłoszeniowym. 
Oto one: 
1. Co oznacza skrót ASICS?
2. Jaki czas uzyska zwycięzca 15. Poznań Maraton?
Ekskluzywny wyjazd do Japonii wygra osoba, która poprawnie odpowie na pierwsze pytanie i poda czas najbardziej zbliżony do oficjalnego czasu zwycięzcy tegorocznego maratonu w Poznaniu. Niezależnie od tego, czy biegasz na długich dystansach i marzy Ci się udział w maratonie w Kobe, czy preferujesz obserwować maratony z boku – przewidziana nagroda z pewnością przypadnie Ci do gustu. 
Laureat konkursu pojedzie do Japonii, gdzie będzie na niego czekać pakiet startowy na Kobe Marathon 2014 lub kibicowanie i wejściówka do loży VIP, zwiedzanie Tokio, a także wizyta w siedzibie firmy ASICS w Kobe oraz w Instytucie Sportu.
Więcej informacji w regulaminie na stronie interrun.pl

konkurs asics