3 września 2015 Redakcja Bieganie.pl Sprzęt

Biegnij w rytmie ponad 500 piosenek na twoim nadgarstku


TomTom (TOM2) wprowadza na rynek nowy zegarek TomTom Runner 2 GPS z wbudowanym odtwarzaczem muzyki, by ułatwić codzienne treningi oraz poprawianie osiągnięć. Teraz biegacze nie muszą już więcej przypinać telefonu do ramienia i martwić się o przewody podczas treningu. TomTom Runner 2 GPS w jednym, łatwym w obsłudze urządzeniu zapewnia im wszystko, czego potrzebują. 
Pamięć 3 GB na muzykę w TomTom Runner 2 GPS oznacza, że użytkownicy mogą zostawić smartfona w domu. A w trakcie treningu posłuchać nawet ponad 500 nagrań* zapisanych w pamięci urządzenia. Zegarek fitness przesyła muzykę strumieniowo do słuchawek Bluetooth. Zawiera preinstalowany Running Trax, czyli 30 minutowy muzyczny mix złożony z motywujących, energetycznych tanecznych nagrań przygotowanych przez jednego z najlepszych DJ-ów na świecie pod kuratelą Ministry of Sound. Muzyczne listy można łatwo pobrać do zegarka z iTunes lub Windows Media® Player. 
„Wiemy, że muzyka odgrywa ważną rolę, w procesie motywowania i poprawiania wyników sportowych. Wykorzystywanie w tym celu smartfona jest zbyt często niekomfortowym doświadczeniem” mówi Corinne Vigreux, Managing Director, TomTom. „Nasz zegarek czwartej generacji posiada połączenie zintegrowanego odtwarzacza muzyki z monitorem pracy serca oraz stałym śledzeniem aktywności i trybami multi-sport. TomTom Runner 2 umożliwia biegaczom łatwiejsze niż kiedykolwiek śledzenie postępów i poprawianie ogólnej kondycji, a także uzyskanie więcej efektów z samego treningu”
 

tomtom

TomTom Runner 2 posiada wbudowany czujnik, który dokładnie mierzy tętno bez konieczności stosowania tradycyjnej opaski na klatkę piersiową. Tryb multi-sport oznacza, że użytkownicy mogą śledzić wszystkie swoje aktywności wewnątrz i na zewnątrz budynków z uwzględnieniem biegania, jazdy na rowerze, pływania, treningu na siłowni oraz bieżni. 

TomTom Runner 2 pozwala również na bardzo dokładne śledzenie GPS i przekazuje na bieżąco dane o czasie, odległości, prędkości oraz tempie. 
Kroki, minuty aktywności, dystans, spalone kalorie, a także czas trwania snu, są stale monitorowane w TomTom Runner 2. Biegacze mogą określać dzienne i tygodniowe cele do osiągnięcia, a następnie śledzić postępy za pośrednictwem zegarka lub aplikacji TomTom MySports. 
Użytkownicy mogą przesyłać swoje statystyki za pośrednictwem aplikacji MySports i przeglądać je na wielu platformach takich jak TomTom MySports, RunKeeper, Nike+ i innych. 
 
TomTom Runner 2 obejmuje następujące modele:

  • TomTom Runner 2 GPS Watch 
  • TomTom Runner 2 Cardio GPS Watch 
  • TomTom Runner 2 Music GPS Watch 
  • TomTom Runner 2 Cardio + Music GPS Watch 
  • TomTom Runner 2 Music GPS Watch + słuchawki Bluetooth®  
  • TomTom Runner 2 Cardio + Music GPS Watch + słuchawki Bluetooth® 
 
Pełna oferta będzie dostępna w sklepach w październiku. 
 
Więcej informacji można znaleźć na stronie www.tomtom.com/fitness 

Możliwość komentowania została wyłączona.