28 stycznia 2016 Redakcja Bieganie.pl Sprzęt

Ankieta – wygraj TomTom Runner 2 Cardio + Music z nowymi funkcjami


Zapraszamy was do udziału w ankiecie, w której chcielibyśmy dowiedzieć się jak używacie zegarki biegowe, jakie są dla was ważne funkcje, co decyduje o zakupie, jakie są najpopularniejsze modele,producenci.

Uczestnicy ankiety będą mieli szanse wygrać zegarek TomTom Runner 2 Cardio + Music. Jest to obecnie jeden z najbardziej niezwykłych biegowych zegarków na rynku, szczególnie, że właśnie pojawiła się nowa aktualizacja oprogramowania wzbogacająca go o nowe funkcje (i oczywiście usprawniająca stare). Szczególnie ciekawą nową funkcją jest monitoring tętna 24 godziny na dobę (bez konieczności uruchamiania opcji treningu). Poprawiono także komunikację ze słuchawkami przez Bluetooth i kilka innych elementów. TomTom Runner 2 Cardio + Music jest zegarkiem, którego najważniejsze cechy to:

Muzyka w nadgarstku, możliwość wgrania ponad 500 utworów z komputera, iTunes czy innego źródła. Bezprzewodowa komunikacja ze słuchawkami przez Bluetooth
Pulsometr wbudowany w zegarek, koniec z koniecznością zakładania opaski na klatkę piersiową, co szczególnie dla kobiet jest ogromną zaletą ułatwiającą trening, trening w pięciu strefach tętna
– Przystosowanie do innych sportów – bieganie, rower, pływanie, bieżnia mechaniczna
Tempo, czas, dystans, kalorie, kadencja, wartościowe statystyki wspomagające trening
Monitoring dziennej aktywności – kroki, jakość snu, czas aktywności, teraz także tętno
– Tryb wyścigu – czyli rywalizowanie z samym sobą na wybranej przez siebie trasie
– Trening interwałowy i wiele innych ciekawych funkcji
– Współpraca z wieloma platformami treningowymi, popularne formaty transferu danych, bezprzewodowa synchronizacja

I co nie jest bez znaczenia, jest zegarkiem bardzo ładnym. Zapraszamy was zatem do wypełnienia ankiety, która będzie czynna do 6 lutego.

W sprawach spornych dotyczących konkursu głos rozstrzygający ma Redakcja Bieganie.pl.

Możliwość komentowania została wyłączona.