Natalia Kaczmarek
20 sierpnia 2022 Redakcja Bieganie.pl Sport

Zobacz Park Olimpijski z Natalią Kaczmarek i Anną Kiełbasińską


Monachium oprócz tegorocznych Mistrzostw Europy w lekkiej atletyce było już gospodarzem wielu prestiżowych imprez, w tym Igrzysk Olimpijskich w 1972 roku. Zakamarki Olimpijskich obiektów postanowiły zbadać nasze medalistki w biegu na 400 metrów Natalia Kaczmarek oraz Anna Kiełbasińska.

Nasze mistrzynie wjechały między innymi na Wieżę Olimpijską, gdzie 190 metrów nad ziemią usytuowany jest tam punkt widokowy.

Natalia Kaczmarek Anna Kiełbasińska
Natalia Kaczmarek Anna Kiełbasińska (New Balance Team Elite) – fot. Paweł Skraba

Czułam mocny stres jazdy windą – nie kryła Natalia. – Nogi drżały mi bardziej niż podczas finału, bo na bieżni czułam się pewnie.

Sprinterki wspominały finałowy bieg patrząc z góry na stadion i wioskę olimpijską. Zwiedzały również Park Olimpijski, powoli skupiając się na występie w sztafecie 4x400m, która broni złota sprzed 4 lat (z dwójki obecnych medalistek biegała wówczas tylko Natalia – w eliminacjach).

Srebro już jest, teraz czas na złoto – zapowiada ambitnie Natalia Kaczmarek.

NAtalia Kaczmarek
Natalia Kaczmarek (New Balance Team Elite) – fot. Paweł Skraba

Na straganach parku dziewczyny nie oparły się zapachowi precla i wursta, ale pozwoliły sobie tylko na maleńkie kęsy. Przed sztafeta trzeba zachować dietę.

Ale po sztafecie zjem wreszcie czekoladki Ferrero Rocher i pójdę też na pełnego wursta – zapowiedziała Anna Kielbasińska.

Zobacz całą relację z wycieczki naszych Mistrzyń na naszym kanale Youtube.

Możliwość komentowania została wyłączona.