12 września 2012 Redakcja Bieganie.pl Sport

Znamy termin kolejnego Łódź Maratonu Dbam o Zdrowie


Trzecia edycja Łódź Maratonu Dbam o Zdrowie odbędzie się 14 kwietnia 2013 roku. Zawodnicy po raz kolejny będą mieli możliwość pobiec centralnymi ulicami Łodzi i wbiec na metę w Atlas Arenie.

Jesteśmy przekonani, że Łódź Maraton Dbam o Zdrowie spełni oczekiwania nawet najbardziej wymagających biegaczy. Gwarantujemy szybką, płaską i atrakcyjną trasę, a ponadto kilkadziesiąt punktów kibicowania i relację live z imprezy w Internecie oraz ogólnopolskiej telewizji – mówi Michał Drelich, Dyrektor Maratonu Dbam o Zdrowie.

Zapisy do Łódź Maratonu Dbam o Zdrowie ruszają 1 października poprzez stronę internetową www.lodzmaraton.pl. Impreza będzie promowana we wrześniu i październiku podczas największych polskich maratonów we Wrocławiu, Warszawie i Poznaniu oraz na maratonie w Berlinie.

Chcemy, by Łódź Maraton Dbam o Zdrowie w krótkim czasie dołączył do grona najważniejszych biegów długodystansowych w Polsce. Zależy nam również na międzynarodowej promocji zawodów. Dlatego Łódź Maraton Dbam o Zdrowie został członkiem Międzynarodowego Stowarzyszenie Maratonów i Biegów Ulicznych AIMS – mówi Renata Borkowska-Kubiak ze Stowarzyszenia Maraton Dbam o Zdrowie.

Więcej informacji na www.lodzmaraton.pl.

Możliwość komentowania została wyłączona.