15 maja 2011 Redakcja Bieganie.pl Sport

Zaproszenie na kolację z Marcinem Lewandowskim


czatujzlewym 540

Już 23 maja (poniedziałek) o godz. 21:00 na łamach naszego fanpage’a na Facebooku – facebook.com/portal.bieganie odbędzie się czat z Marcinem Lewandowskim. Aktualny Mistrz Europy na 800 metrów będzie odpowiadał na Wasze pytania prosto z Sankt Moritz, gdzie obecnie przygotowuje się do sezonu, w tym – tegorocznych Mistrzostw Świata w Lekkoatletyce w Korei Południowej.

Spotkanie z Marcinem będzie pierwszym tego typu wydarzeniem na łamach naszego Facebooka i początkiem nowego cyklu – rozmów z najlepszymi polskimi biegaczami, którzy z własnych profili będą dzielić się szczegółami ze swojego życia i treningu poprzez Fanpage Bieganie.pl.

Już teraz prosimy o ułożenie pytań. Bowiem nie zapominajmy, że nasz mistrz jest tylko jeden, a chętnych oraz pytań do niego tak wiele, że nawet osoba biegająca 800 metrów w 1:43 nie będzie dostatecznie szybka, by odpowiedzieć na każde z nich w zakładanym limicie czasu.

W przygotowaniach do „kolacji” z pewnością pomogą liczne materiały nt. Marcina dostępne na portalu Bieganie.pl, w tym m.in. relacje z jednej z jego podróży do Kenii.

To jak – widzimy się 23 maja o 21 na Facebooku? 😉

FORUM DYSKUSYJNE

Możliwość komentowania została wyłączona.