COVER FB
17 kwietnia 2023 Redakcja Bieganie.pl Sport

Zaplanuj maratoński weekend w Krakowie z Swords Athletics!


Już w najbliższą niedzielę wystartuje maraton w Krakowie. W tym roku krakowska ekipa Swords Athletics postanowiła, zaplanować cały maratoński weekend. We współpracy z New Balance Run Club zapraszają w sobotę na biegowe śniadanie i kawkę, a w dniu biegu do kibicowania w najgłośniejszej strefie kibica w Krakowie.

Maraton królewski już za chwilkę, krakowska ekipa Swords już w gotowości i z planem działania na cały maratoński weekend. We współpracy z New Balance Run Club szykujemy dla Was shake out run i biegowe śniadanie w Rannym Ptaszku dla wszystkich startujących, jak i dla wszystkich, którzy chcą po prostu fajnie zacząć sobotę. W niedzielę spotkacie nas na trasie maratonu z najgłośniejszym cheerzone w Krakowie – też potrafimy!- zachęcają do udziału w wydarzeniu przedstawiciele Swords Athletics

insta 1

Run Your Way: Shake Out odbędzie się 22 kwietnia. Start zaplanowany jest na godzinę 10:00 spod Centrum Kongresowego ICE. W ramach porannego rozruchu, do pokonania będzie lekkie 5-6 kilometrów. Natomiast po biegu, dzięki uprzejmości New Balance, organizatorzy akcji zapraszają na  biegowe śniadanie i kawkę w Rannym Ptaszku (róg Augustiańskiej i Paulińskiej).

Dzień później, 23 kwietnia krakowska ekipa Swords zaprasza wszystkich niebiegających do swojej strefy kibica, aby wspierać i dopingować uczestników maratońskich zmagań.  W pierwszej części biegu wypatrujcie nas na 15 kilometrze trasy na wysokości Kładki Bernatka od strony ulicy Nadwiślańskiej. Będziemy dodawać mocy wszystkim biegnącym także na ostatnich kilometrach na 39 kilometrze, również przy Kładce Bernatka, tym razem od strony ulicy Podgórskiej- gwarantują organizatorzy punktu.

Możliwość komentowania została wyłączona.