15 czerwca 2011 Redakcja Bieganie.pl Sport

Zapisz się na Warsaw Track Cup! Kolejna impreza już 21 czerwca!


Zapraszamy na kolejną odsłonę Warsaw Track Cup, czyli zawodów na bieżni dla każdego. Mityng odbędzie się wieczorem, 21 czerwca na stadionie stołecznej Agrykoli. Organizatorem zawodów jest Running Consulting Mariusz Giżyński oraz trenerzy warszawskich Ścieżek Biegowych.

baner3.jpg
   KLIKNIJ I ZAPISZ SIĘ JUŻ DZIŚ!

Zawody skierowane są do amatorów, którzy rzadko kiedy mają okazję, by spróbować swoich sił na tartanowej bieżni. Startujemy po godzinie 19.00, biegi na 1000, 1500 i 3000 metrów rozgrywane są w podziale na serie, biegom towarzyszy energetyczna muzyka, zapewniona jest obsługa sędziowska PZLA (wraz z fotokomórką), a część dystansów odbywa się przy sztucznym oświetleniu – słowem, atmosfera niemal jak na mityngach Diamond  League!

Wszyscy mogą skorzystać z drobnego poczęstunku oraz z porad trenerów Ścieżek Biegowych i doświadczonego fizjoterapeuty Szczepana Figata. Dzięki wsparciu Nike, na miejscu można też bezpłatnie przetestować najnowsze modele z kolekcji Nike Running.

Sportowego ducha imprezy zapewniają partnerzy – Action S.A. oraz Lubella, dzięki której każdy uczestnik otrzyma zastrzyk energii w postaci płatków Lubella ActiVita.

Na premierowym rzucie Warsaw Track Cup (9 maja b.r.), ścigało się blisko 200 uczestników, w tym medaliści Mistrzostw Polski Seniorów i Bogusław Mamiński, wicemistrz świata w biegu przeszkodowym.

W cyklu zawodów Warsaw Track Cup odbywają się cztery mityngi, podczas których każdy uczestnik pokonuje jeden z wybranych dystansów: 1000, 1500 i 3000 metrów (jedne zawody można „odpuścić). Suma czasów w klasyfikacji końcowej uprawnia do walki o podium i nagrody w siedmiu kategoriach wiekowych (oraz drużynowej), ale wszyscy, biorący udział w minimum trzech imprezach, otrzymają podczas ostatnich zawodów unikalne medale.

Zapisy do zawodów i informacje o imprezie znajdziecie na stronie: www.sciezki-biegowe.pl w zakładce Warsaw Track Cup: http://www.sciezki-biegowe.pl/nasze-imprezy-2/warsaw-track-cup/. W miarę wolnych miejsc, możliwe są również zapisy w dniu imprezy 21 czerwca w biurze zawodów na stadionie Agrykola (ul. Myśliwiecka 9).

Na miejsca… gotów… Start!

Możliwość komentowania została wyłączona.