18 lutego 2014 Redakcja Bieganie.pl Sport

Zapisz się na Bieg Ludzi Honoru!


Czuj, czuj , czuwaj! Kurczą się miejsca na liście startowej jednego z najbardziej patriotycznych biegów tego sezonu. W sobotę 1 marca w warszawskim Parku Skaryszewskim odbędzie się Bieg Tropem Wilczym. Okazją do sportowej rywalizacji będzie Narodowy Dzień Pamięci „Żołnierzy Wyklętych”.

550x500_Bieg_ludzi_honoru_baner___Inka_____upaszka.jpg

Uczestnicy imprezy pobiegną na dwóch atestowanych dystansach 5 i 10 km. Start pierwszego z biegów w samo południe. W pakiecie startowym zawodnicy otrzymają między innymi koszulkę z wybranym wizerunkiem jednego z bohaterów walk o niepodległość Polski przeciw okupacji niemieckiej i sowieckiej.

Dla kibiców przygotowana została ciekawa gra rodzinna. W dniu zawodów od godziny 11.00 będzie można pobrać specjalną kartę patrolową, a następnie ruszyć tropem wilczym, w poszukiwaniu śladów żołnierzy wyklętych.

Udział w imprezie potwierdzili gwiazdorzy serialu „Czas honoru”. Na dystansie 10 km powalczy, z równym animuszem, co w filmie, aktor Jakub Wesołowski, a kibicować wszystkim uczestnikom będzie między innymi Mariusz Kiljan.

Zapisy jeszcze trwają na stronie http://tropemwilczym.pl/, jednak limit 1000 uczestników wkrótce zostanie wyczerpany.

Możliwość komentowania została wyłączona.