knockout
5 września 2023 Redakcja Bieganie.pl Sport

Zapisz się na adizero Knockout: widowiskowy i ekscytujący, nocny turniej biegowy!


Start. Meta. Kolejny cel. Tak wygląda życie biegaczy, którzy nieustannie podejmują nowe wyzwania. Marka adidas od lat podąża w ich ślady, dlatego zaledwie tydzień po 8. Nocnym Półmaratonie Praskim, zaprasza do udziału w wyjątkowym wydarzeniu – adizero Knockout, czyli nocnym turnieju biegowym.

9 września od godz. 19:00 na terenie Zajezdni Marymont w Warszawie ponad 100 uczestników stanie do walki o zwycięstwo w biegowej rywalizacji. Pierwsza runda to zalewający mięśnie kwasem mlekowym dystans niecałego 1 km. W każdej kolejnej maleć będzie dystans i liczba uczestników, rosnąć będzie natomiast prędkość i poziom zmęczenia. Wygrają najszybsi i najbardziej wytrzymali, prawdziwe biegowe MMA.

adizero

Wydarzeniu towarzyszyć będzie niepowtarzalna oprawa, inspirowana nocnymi wyścigami samochodowymi. Neonowe barwy, powiewające flagi, światło reflektorów i muzyka grana na żywo przez DJ-a stworzą niesamowitą atmosferę, sprzyjającą i bieganiu i kibicowaniu. Atutem lokalizacji na terenie Zajezdni Marymont jest nie tylko wyjątkowe tło dla sportowych emocji, ale także bardzo wygodny dojazd komunikacją miejską do stacji Metro Marymont.

Co czeka na zapisanych uczestników?

  • Nietypowe dystanse, testujące różne umiejętności biegaczy
  • Formuła turniejowa, w której poziom rywalizacji rośnie z każdą rundą
  • Nagrody dla najlepszych zawodników oraz klasyfikacja drużynowa
  • Widowiskowe wyzwania biegowe trenerów adidas Runners Warsaw
  • Niezapomniana oprawa muzyczna i chill przy piwie bezalkoholowym z browaru Inne Beczki

Nie przegap swojej szansy

Udział w wydarzeniu jest bezpłatny, obowiązują jednak zapisy w aplikacji adidas Running. W związku z ograniczoną liczbą miejsc, zapisy uruchomione zostaną w 2 turach:

  • 1 tura: środa, 30.08, godzina 20:00
  • 2 tura: poniedziałek, 4.09, godzina 20:00

Podejmij wyzwanie marki adidas i zapisz się na adizero Knockout. Bądź gotów na niezapomniane emocje i walkę o najszybsze produkty z linii adizero. Szczegółowe informacje o wydarzeniu znajdziesz na grupie FB adidas Runners Warsaw oraz na stronie wydarzenia w aplikacji adidas Running.

Współpraca reklamowa z marką adidas.

knockout postfb detailed 02
Bądź na bieżąco
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments