2 września 2011 Redakcja Bieganie.pl Sport

Załóż akcję na Łukasza i Grzegorza!


Bieganie charytatywne stało się w ostatnich latach bardzo popularną formą pozyskiwania środków na cele lub organizacje charytatywne. Wszystkich biegaczy zachęcamy do włączenia się w pomaganie w ramach swojego startu w maratonie lub jakimkolwiek innym biegu. Pomóc można zakładając swoje strony akcji na portalu domore.pl.

Wystarczy wybrać cel, opisać swoją przygodę z bieganiem, zamieścić ciekawe zdjęcia a następnie rozesłać do jak największej liczby osób link do swojej strony akcji. Darczyńcy mogą dokonywać wpłat na stronę akcji dodając nam motywacji do realizacji podjętego wyzwania.

Jednym z celów, na który biegacze mogą prowadzić swoje akcje są bracia Łukasz i Grzegorz. Biegacze mogą rozpocząć zbiórkę zakładając swoją akcję poprzez stronę opisującą przypadek niepełnosprawnych chłopców.

Ch opcy


Chłopcy mieszkają wraz z mamą, która samodzielnie ich wychowuje w małym miasteczku przy wschodniej granicy.
Starszy chłopiec Łukasz ma półtorej nerki i niską odporność organizmu, a młodszy zaś, Grzegorz jest leczony w Lublinie z powodu stanu zapalnego jelit. Cierpi również na ADHD.
Koszty leczenia dzieci są wysokie i niestety przekraczają możliwości finansowe ich mamy.
Ze względu na tak trudną sytuację, w imieniu Fundacji, zwracamy się do ludzi dobrego serca, aby wspomogli subkonto Łukasza i Grzegorza w Fundacji Dzieciom „Zdążyć z Pomocą”.

Więcej: http://www.domore.pl/beta/view/p/cel/10021391Z góry serdecznie dziękujemy za wsparcie!

Zachęcamy do zakładania akcji na rzecz braci Szymańskich!

Możliwość komentowania została wyłączona.