2 września 2011 Redakcja Bieganie.pl Sport

Ruszyły zapisy do Warsaw Track Cup – Bieżnia znów może być wasza!


Warsaw Track Cup – III edycja – 06.09.2011 Stadion Agrykola Warszawa. Cykl zawodów na bieżni dla każdego, którego patronem medialnym jest BIEGANIE.PL.

baner3.jpg

Przed nami kolejna odsłona Warsaw Track Cup, czyli zawodów na bieżni dla każdego. Trenerzy Warszawskich Ścieżek Biegowych zapraszają tych, którzy już na tartanie startowali, jak i nowych biegaczy oraz biegaczki, do udziału w dynamicznej imprezie biegowej w centrum stolicy. Startujemy na dystansach: 1000, 1500 i 3000 metrówZapisy ruszyły!

Zawody III edycji Warsaw Track Cup odbędą się we wtorek 6 września 2011 roku na stadionie warszawskiej Agrykoli (ul. Myśliwiecka 9).  Pierwsza seria rusza o 20.15. Biuro zawodów otwarte jest od godziny 19.45.

Na stronie http://www.sciezki-biegowe.pl/ rozpoczęły się już zapisy do mityngu. Opłata rejestracyjna wynosi jedyne15 zł. Ze względu na unikalny charakter zawodów, obowiązuje limit 300 uczestników.

Co czeka na biegaczy? Bieg przy świetle jupiterów, muzyka w trakcie każdej serii, wsparcie trenerów Ścieżek Biegowych oraz doświadczonych fizjoterapeutów (Fizjoperfekt), elektroniczny pomiar czasu i mnóstwo dobrej zabawy. Każdy będzie mógł na własnej skórze bezpłatnie przetestować modele butów z jesiennej kolekcji Nike Running. Starty na średnich dystansach, bardzo rzadko rozgrywane, są świetną okazją do szybkościowego przetarcia przed dłuższymi biegami ulicznymi.

Uczestnicy mityngów Warsaw Track Cup biorą udział w końcowej klasyfikacji. Ale nie trzeba być orłem, by zdobyć pamiątkowy medal. Wystarczy w ciągu 4 imprez cyklu (9 maja, 21 czerwca, 6 września i 4 października) przebiec wszystkie 3 dystanse (np. w pierwszej imprezie 1000 m, w drugiej 1500 m , w trzeciej 3000 m, jedną z imprez można odpuścić lub poprawiać na niej wybrany dystans). Prowadzona jest punktacja najszybszych zawodników w klasyfikacji generalnej oraz w kategoriach wiekowych i rywalizacji drużyn. Ostatnie, finałowe zawody Warsaw Track Cup odbędą się 4 października.

Szczegóły na specjalnej podstronie Warsaw Track Cup w serwisie www.sciezki-biegowe.pl.

Możliwość komentowania została wyłączona.