3 sierpnia 2013 Redakcja Bieganie.pl Sport

Zakończył się pierwszy turnus letnich obozów bieganie.pl


Wyścigiem na dystansie 3 km zakończył się pierwszy turnus tegorocznych obozów biegowych organizowanych przez serwis bieganie.pl. Bieg tradycyjnie odbył się przy zastosowaniu handicapu.

Bieg na 3 km to stały punkt kończący każdy obóz biegowy bieganie.pl. Wszyscy zawodnicy biorący w nim udział startują w odpowiednich odstępach czasu – przy uwzględnieniu aktualnej formy. Pierwsi na trasę ruszają biegacze najwolniejsi, a na końcu najszybsi. Zastosowanie handicapu ma sprawić, że teoretycznie wszyscy powinni minąć metę w tym samym czasie. Oczywiście o to było niezwykle trudno, ale i tak sporo biegaczy wpadło na metę w bardzo krótkim odstępie czasu.

Dodajmy też, że wczoraj uczestnicy wzięli udział w wycieczce biegowej. Część obozowiczów wybrała się przez Szrenicę na Śnieżne Kotły, natomiast pozostali odbyli trening w Górach Izerskich. Poniżej znajdziecie link do galerii zdjęć z piątkowej wycieczki.

wycieczka.png
Kliknij, aby przejść do galerii zdjęć z wycieczki (2 sierpnia)

Obóz zakończył się śniadaniem, po którym uczestnicy rozjechali się do domów, choć nie wszyscy. Część udała się na Szrenicę, by tam dopingować zawodników startujących w Maratonie Karkonoskim.

Możliwość komentowania została wyłączona.