30 lipca 2016 Redakcja Bieganie.pl Sport

Z pasją jej do twarzy


Uśmiech na twarzy każdego dnia to jej znak rozpoznawczy. Uczuciem do biegania pałała już od czasów szkoły podstawowej, kiedy to uprawiała lekkoatletykę. Dziś – jako manager sektora Bieganie – z chęcią wspiera białostockie lokalne imprezy biegowe. Takich właśnie pasjonatów mamy w Decathlonie.
Nie od wczoraj wiadomo, że w Decathlonie można spotkać pasjonatów sportu. Szczególny ich „wysyp” można zaobserwować na sektorach Bieganie. Olga Panasiuk z Decathlon Białystok jest tego dobrym przykładem. 
olga sztafeta
Fot. Krzysztof Karpiński
Jej pasją jest bieganie, które sprawia jej dużo radości. Dziś biega już jedynie rekreacyjnie, dla samej siebie, co nie oznacza, że nie można jej spotkać na większych imprezach biegowych. W czerwcu 2015 roku ukończyła swoje pierwsze zawody: Sztafetę Ekiden w Białymstoku. Miała wtedy do pokonania 5 kilometrów. Jak sama mówi, zadziwiło ją to, że tak szybko człowiek może się w to wkręcić. Sama nie potrzebowała dużo – po imprezie od razu zaczęła planować starty w kolejnych zawodach. W tym roku plany ma bardzo ambitne – chciałaby we wrześniu przebiec swój pierwszy maraton!
olga zawody
Fot. Krzysztof Karpiński
Jako manager sektora Bieganie w Białymstoku bardzo chętnie angażuje się w życie swojego regionu biegowego. Można ją spotkać na wielu wydarzeniach biegowych, typu półmaraton w Białymstoku , którym – wraz z Decathlonem – patronuje.
olga imprezy
Olga jest jedną z najbardziej aktywnych „gazel” wśród Kalenji, lubi włączać się w projekty marki. Przykład jej aktorskich zdolności możecie sami ocenić, oglądając filmik promujący buty do biegania na krótkie dystanse – Kalenji Kiprun SD: 

Możliwość komentowania została wyłączona.