1 września 2010 Redakcja Bieganie.pl Sport

Wyścig o VOLVO


26 września punktualnie o godz. 8, 40 minut i 30 sekund rozpocznie się jedna z najbardziej widowiskowych rywalizacji w historii polskich biegów ulicznych.

volvo race 5402

Dokładnie o tej porze na trasę 32. Maratonu Warszawskiego wyruszą najlepsze zawodniczki uczestniczące w imprezie. Dziewiętnaście i pół minuty później – punktualnie o godz. 9:00 – rozpoczną bieg pozostali uczestnicy maratonu. Wśród nich – najlepsi, zaproszeni do biegu mężczyźni, którzy będą mieli 42 kilometry i 195 metrów na to, by dogonić uciekające przed nimi kobiety. Stawką rywalizacji będzie niezwykła nagroda – samochód Volvo S60. Zdobędzie go ta osoba, która jako pierwsza dotrze do mety maratonu na Placu Zamkowym.

Aby rywalizację mogli przeżywać wszyscy sympatycy biegania, przygotowaliśmy specjalny konkurs.
Zasady są proste – wytypuj nazwisko osoby, która jako pierwsza dobiegnie do mety 32. Maratonu Warszawskiego i sięgnie po kluczyki do Volvo S60. Jeśli wykażesz się eksperckim nosem i potrafisz przewidzieć kolejność na mecie – możesz wygrać weekend z Volvo. W wybrany przez siebie dowolny weekend Ty i Twoja rodzina będziecie mogli wyjechać nowym Volvo S60 na wycieczkę w dowolne miejsce w kraju. Wejdź na stronę Wyścig o Volvo, wybierz nazwisko swojego faworyta spośród podanej listy nazwisk i… ściskaj za niego (nią?) kciuki.

Wyjątkowa promocja. Tylko ten jeden raz. „Bieganie matodą Danielsa” za jedyne 25 zł – 49% taniej w stosunku do normalnej ceny!
W takiej cenie książkę będą mogli nabyć zarejestrowani uczestnicy 32. Maratonu Warszawskiego. Specjalny kupon rabatowy, upoważniający do zakupu jednego egzemplarza książki w zniżkowej cenie, będzie dołączony do pakietów startowych. Stoisko z książkami będzie zlokalizowane w biurze zawodów w hali głównej Klubu Sportowego „Warszawianka” przy ul. Merliniego 2 w Warszawie. Biuro i stoisko będą czynne w następujących porach: 23 września (czwartek) w godzinach 15:00-20:00, 24 września (piątek) w godzinach 12:00-20:00, 25 września (sobota) w godzinach 12:00-20:00.

Drodzy członkowie Klubu Maratonu Warszawskiego.
Osoby, które w poprzednich edycjach Maratonu Warszawskiego startowały ze swoim stałym numerem klubowym i które chcą otrzymać ten numer także w tym roku, proszone są o dokonanie do dnia 5 września 2010 opłaty startowej za udział w 32. Maratonie Warszawskim oraz o przesłanie do tego czasu maila na adres info@maratonwarszawski.com. W tytule maila prosimy wpisać „Klub”, zaś w treści: swoje imię i nazwisko oraz dotychczasowy numer klubowy. Osoby, które w tym terminie nie dokonają płatności albo nie powiadomią nas o tym drogą mailową, otrzymają numer startowy nadawany automatycznie przez system komputerowy. Z góry dziękujemy za pomoc.

Na koniec – niespodzianka. Wszyscy uczestnicy 32. Maratonu Warszawskiego, którzy do dnia 5 września dokonają opłaty startowej, otrzymają numer startowy ze swoim imieniem. Nie przegap tego terminu.