18 stycznia 2012 Redakcja Bieganie.pl Sport

Wygraj nową książkę Jerzego Skarżyńskiego – Maraton i Ultramaratony


skarzynski ksiazkaZapraszamy do konkursu, w którym wygrać można najnowszą książkę Jerzego Skarżyńskiego: Maraton i Ultramaratony.

Książka ułożona jest w taki sposób, że po wstępnej prezentacji idei, wg jakiej Jurek proponuje przygotowania, następuje przejście do konkretów, planów, przykładów i konkretnych historii wg poziomów zawodnika. Od bardzo początkującego (5 godzin w maratonie) do poniżej 2:12. Szczególnie ciekawa jest historia przygotowań do maratonu i listy konkretnych zawodników, z różnych poziomów, to też źródło wielu cennych rad dotyczących treningu a szczególnie startu. Na koniec Ultramaratony, sylwetki najlepszych polskich ultrasów, prezentacja biegów: ultra klasyków i przygotowań do nich. Naprawdę dużo ciekawej treści, polecamy. Dla tych którym nie uda się wygrać książki u nas – informacja, że można ją zamówić na stronie J. Skarżyńskiego.

Prezentujemy Spis Treści.

jurek spistresci

Zasady konkursu:

dubai marathon1

1) 27 stycznia, w Dubaju odbędzie się Standard Chartered Dubai Marathon 2012. Przez cały tydzień, do 26 stycznia do 23:59 przyjmujemy na naszym forum wasze typy (potem wątek zostanie zablokowany). Prosimy podać "Jaki będzie czas zwycięzcy tegorocznego Maratonu w Dubaju?"
2) Cztery osoby, które będą najbliżej otrzymają książki Jurka Skarżyńskiego.
3) W sprawach spornych decyduje Redakcja Portalu Bieganie.pl

WYNIKI KONKURSU.

nowaksiazka skarzynskiego 2402Oto lista zwycięzców, czyli tych, którzy w naszym konkursie oszacowali najlepiej wynik zwycięzcy. Cała czwórka otrzyma książki Jerzego Skarżyńskiego: Maraton i Ultramaratony.:

gife: 2:04:15 (-8s)
LAY: 2:04:21 (-2s)
cris_jasien: 2:04:24 (+1s)
MJ: 2:04:31 (+8s)

Gratulujemy, prosimy zwycięzców o przysłanie namiarów do wysyłki nagród na adres mailowy redakcja małpa bieganie.pl

Możliwość komentowania została wyłączona.